[quote name='ewatr']On wie :loveu: pręży ta swoja klate jak tylko moze :eviltong:[/quote]
:lol: Najwyraźniej wie, co robi, bo cudny jest jak nie wiem co :oops:
[quote name='agata51']Widzę, że nie tylko ja rymuję! :multi:[/quote]
:D Nawet nie zauważyłam jak mi się zrymowało :roll::oops:
Szkoda tylko, że apel nadal aktualny... Ech, żeby się tylko ten domek nie rozmyślił........ :shake:
Trzeba trochę poszczekać- niech wszyscy wiedzą, że jest tu nowy pan na włościach ;):D8-)
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/49/1b42501707cabee8med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/50/e2a43f9581d12b0amed.jpg[/IMG][/URL]
Taki ze mnie słodziak :loveu: :
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/49/3e57122aa51686e9med.jpg[/IMG][/URL]
:p
Ewa, specjalnie dla Ciebie ;) zdjęcia z dzisiejszego spacerku:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/314/ab7c5a7fd3c51de5med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/314/76ae575a48421332med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/314/cdd317621da86b88med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/49/f8ee3fc60bda6cbcmed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/49/51a00df299651e6amed.jpg[/IMG][/URL]