O cieszyc sie bedzie napewno :p
Teraz tato sie smieje, ze jak wraca do domu, to Jedrek wyprawia tance i spiewy powitalne- bryka i kreci sie wkolo na tych swoich trzech lapcietkach i wita sie wokalnie, czyli robi cos miedzy piszczeniem a wzdychaniem ;) Bombowo to wyglada :lol:
Dziekujemy za pozdrowienia! :loveu: Na rychly powrot niestety sie nie zapowiada...
Pozdrawiamy! :hand: