Cześć! :p
Widzę, że Atosek jest zmęczony pozowaniem (a to baaaardzo ciężka praca), ale jak już trochę odpocznie, to pewnie znowu będziecie wiosny szukać, prawda? Mam wielką prośbę: jak już ją znajdziecie- poproście, żeby wzięła wzór z fruwających piesków i przyleciała w tym roku wcześniej, dobrze?? :razz: Bardzo proszę :modla::help1: