Jak ta wstrętna sroka mogła mieć Armaniego w tyle?! No jak??!! Paskuda przebrzydła! :mad: ARMANI, pogoń ją chłopaku następnym razem, niech ona sobie nie myśli! ;)
Pozdrawiamy ...i troszkę zazdrościmy, bo z tego co widać na zdjęciach, to macie cieplej niż u nas :roll::razz::lol: