Wydaje mi się, że obojętność Lusi przy ewidentnie przyjaznym zachowaniu Wigora, to mimo wszystko dobry znak- może potrzeba już tylko więcej czasu, żeby go zaakceptowała :roll:
Ej Wigo, tak bym chciała, żeby się udało... :oops:
[quote name='ewatr']Jest piekny i bardzo grzeczny a nawet uległy ..wszystkie baby :eviltong: mu na głowe wchodza a on sie cieszy :loveu:
[/quote]
Pantoflarz! :eviltong:;):lol:
[quote name='ewatr']
Tym bardziej ze z Burka to nie tylko mozna " konie krasc" ;) ale i kawe pic :kaffee_2:
[URL="http://img201.imageshack.us/img201/5752/zmianarozmiarureexposuryet.jpg"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5752/zmianarozmiarureexposuryet.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Aaaaa czyli tak to słynne czekanie na śmietankę wygląda! :grin: No nieźle :lol:
[quote name='ewatr']
[B][COLOR=darkorchid]Dokładnie , bardzo przypomina mini goldka i nawet nie wiesz jak załuje ze nie może u nas zostac :placz: bo zgrali sie z Arnim fantastycznie :lol:[/COLOR][/B]
[/quote]
To Armanik musi być jedynakiem? :razz: Szkoda, bo malutkiej chyba bardzo posmakował :lol:;)
Czyli mamusia też już we własnym domu :multi:
Takie zakończenia to ja baaardzo lubię :p
Jeszcze tylko Ramzesek niech domek znajdzie i będzie cud- miód :lol:
[quote name='ewatr'][B][SIZE=3][COLOR=green]Tamiza pojechała do nowego domu[/COLOR][/SIZE][/B]
[/quote]
Super! wszystkiego naj :multi:
A reszta- brać przykład i też do domków jechać ;)
[quote name='ewatr']
[SIZE=1][COLOR=pink]w przypadku Krysi to mam tylko ta watpliwosc czy ktos ja wyda :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
[/quote]
:lol: Wątpliwość w pełni uzasadniona, tym bardziej, że z Krecikiem to wcale nie jest pewne, czy ona sama będzie się chciała 'wydać' w nowe ręce ;)
Ech biedactwo... :shake::-( Przykre to bardzo jak taka malutka psinka się męczy, a nie wiadomo za bardzo jak jej pomóc...
Dzięki się Wam należą wielkie, że mimo wszystko próbujecie :cool2::Rose: