Jump to content
Dogomania

kiti7

Members
  • Posts

    1284
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kiti7

  1. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/4743/dsc00456hi7.jpg[/IMG]
  2. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6500/dsc00455re8.jpg[/IMG]
  3. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/1685/dsc00454rq6.jpg[/IMG]
  4. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/6222/dsc00453id3.jpg[/IMG]
  5. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/5206/dsc00452pp9.jpg[/IMG]
  6. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/9185/dsc00451ux5.jpg[/IMG]
  7. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5020/dsc00450bj9.jpg[/IMG]
  8. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1589/dsc00449dh3.jpg[/IMG]
  9. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4289/dsc00448cn3.jpg[/IMG]
  10. kiti7

    Amstaff Rico

    [quote name='AngelsDream']Szkoda tylko, że potem często psy po takiej sytuacji same robią sie agresywne i to taka spirala...[/quote] Mam nadzieje ze mu sie taka agresja nie uaktywni, narazie jest młodziusi i cała ta akcja troszke go przestraszyła, ale jak poczuje swoja siłe to pieron wie co to bedzie narazie jest ufny do psów ale nie do wszystkich
  11. kiti7

    Amstaff Rico

    [quote name='katik']Niestety chyba każdy przeżył taką sytuację. :angryy: Biedny Rico.[/quote] hej Katik No własnie moze nie byłoby takich sytuacji gdyby nie bezmyslnosc ludzi, jak wiedza ze maja agresywnego psa to niech go na smyczy sobie prowadza albo w kagancu, moj biedny Ricus ma teraz krwiaka i strasznie cierpiał:-(, ale dostał juz zaszczyki i masc i na szczescie jest mu juz troszke lepiej. Obu mu sie cos w psychice nie poprzestawiało przez to wszystko :shake:
  12. kiti7

    Amstaff Rico

    Niestety z plenerku dzisiaj fotek nie wstawie, bo mielismy z Ricusiem na spacerku nie miła niespodzianke, nieodpowiedzialni ludzie szli sobie z wielkim owczarkiem niemieckim bez smyczy a ten rzucił sie na mojego maluszka i troche go pocharatał,wbił mu zeby ima trzy dosc głebokie rany, jestem tak wsciekła ze brak mi słow, a tych ludzi to najchetniej bym udusiła za bezszczelnosc i lekkomyslnosc z reszta nie duzo mi brakowało :( ;(
  13. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1895/zdjcie014xw8.jpg[/IMG]
  14. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9492/zdjcie011lw9.jpg[/IMG]
  15. kiti7

    Amstaff Rico

    [quote name='Tengusia']no wlasnie jak to tak zadnych fot tak dlugo :mad::mad::mad:[/quote] doberek :multi: :roll: hmmm ;) beda fotoski, dzisiaj idziemy w plener na focenie wiec nie bijcie cioteczki :)
  16. Dobry wieczorek :) Ale ta Twoja piekniulka rośnie [URL]http://images45.fotosik.pl/18/556827ff10325a8a.jpg[/URL] jest cudowna i duzza :):loveu::loveu: A Bullitek jaki szczesliwy [URL]http://images36.fotosik.pl/18/7e21e8e0e7f5c056.jpg[/URL] z ta maskotka:cool3: Pozdrowionka :multi:
  17. kiti7

    Amstaff Rico

    [quote name='Bullila.nl']Hej, A co tu taka cisza????:cool3:[/quote] Witaski :multi: A cichutko u nas bo czasu brakuje na focenie, ale w weekend nadrobie zaległosci i wrzuce kilka fotek, oby pogoda nam nie popsula planów:roll:
  18. Dobry wieczorek :) http://images43.fotosik.pl/11/ea243410b10e7972.jpg śliczniuchna:loveu:
  19. Dobry wieczorek :) [URL]http://images50.fotosik.pl/16/f23c462a5c859906.jpg[/URL] jaki zadziorek , chyba ma ochote cos zrobic:evil_lol: A kolczyki i wysiorek cudne:loveu:
  20. Doberek :) [URL]http://images41.fotosik.pl/13/e5bc8c026acf9b66.jpg[/URL]:loveu::loveu: śliczne cudowne urocze i az brak mi słow zeby określic jaka piekna parka:loveu::loveu::loveu: Mała jest nieziemsko piekna :loveu: i rośnie strasznie szybko :cool3: i z tego co czytałam jest niezle sprytna, bestijka :evil_lol: Pozdrawiamy :multi:
  21. kiti7

    Amstaff Rico

    [quote name='Bullila.nl'][url]http://img122.imageshack.us/img122/9073/dsc00406ma1.jpg[/url] musialo byc chlodno:loveu::evil_lol: Fotka super cute:loveu: Pozdrawiamy :multi:[/QUOTE] Było bardzo zimno :evil_lol: łapki takie zmarzniete :) to trza było je ocieplic ;)
  22. [URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/Resizeof080919_04.jpg[/URL] ach jakie miłości :) a filmiki zarabiste :)
  23. kiti7

    Amstaff Rico

    [B][I]PIES W SKARPETACH ;)[/I][/B] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/9073/dsc00406ma1.jpg[/IMG]
  24. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/1140/dsc00402tl5.jpg[/IMG]
  25. kiti7

    Amstaff Rico

    Delikatny świrek :) [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/3448/dsc00401uq1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...