Doberek cioteczka :)
Własnie pomalutku nadrabiam zaległości ;)
i co jestem i widzem [URL="http://images25.fotosik.pl/263/4155127d3397d22a.jpg"][FONT=Arial]http://images25.fotosik.pl/263/4155127d3397d22a.jpg[/FONT][/URL] łobuza :evil_lol: jest niesamowity
[URL="http://images32.fotosik.pl/343/54933c956b13471a.jpg"][FONT=Arial]http://images32.fotosik.pl/343/54933c956b13471a.jpg[/FONT][/URL] :loveu: za to, to jest słodziusienkie :loveu: