Boziu jaki śliczne to maleństwo, prze słodziuchne i jeszcze to łożeczko sweet:loveu::loveu::loveu:
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/271/bfe9dd816ae839fa.jpg[/IMG][/URL]
A kolanko oszczedzaj,bo z kolankami to nie ma przelewek.Szpital Ci nie grozi tak jak mi bo nim tam trafiłam to dobre kilka razy mi przeskoczyło do tego narty, przesilenie i w koncu poszłooooo.
Wiec kuruj kolanko i wszystko bedzie ok :)