Witamy się pierwszy raz ;)
Niemożliwe, że ja tu nie trafiłam wcześniej.
Jetsan jest przepiękny, uwielbiam takie olbrzymie misie, w dodatku ma piękne umaszczenie i śliczną, olbrzymią morde. :loveu:
Zdecydowanie zasługuje na tytuł mojego ulubieńca :D .
Zapraszamy do naszej galerii.