[quote name='Aleksandra95']Śliczny psiak. :loveu:[/QUOTE]
Dziękuję ;)
[quote name='deer_1987']Miesiac to z reguly 4 tyg :diabloti: Napisalam ze prawie miesiac a nie ze miesiac :D[/QUOTE]
Wiem.
Przed chwilą wróciliśmy ze spacerku, ale dziś pogody do zdjęć nie ma... Ciągle pada, brrrr. :shake:
[IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/DSC_0766-1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/DSC_08002.jpg[/IMG]