[quote name='SZPiLKA23']Wet- siostro ale psiaki na tymczasach terzeba utrzymac a kto to bedzie dawał na to kase, tymczas jest dobry w sytuacji podbramokowej i bez wyjscia, lub gdy pies nie da rady sobie w schronie.[/quote]
Chodzi Ci o to zdanie, tak?
Po prostu odpowiedz sobie sama na pytanie,czy jesteś w stanie udźwignąć bezpłatny DT? Watek Malinki odwiedzam na bieżąco.