Napiszę jeszcze raz. Pani Roma w rozmowie ze mną powiedziała że chce oddać ok. 15 psów do schroniska. Uspokoiła się jak jej opowiedziałem jak schronisko wygląda teraz i jak żyją tam psy.
[quote name='gagata']Już kiedyś myślałam o tym, by ustawić u Romy tablicę z napisem "Nie podrzucaj psa, my już nie mamy co jeść" lub podobnym ,ale wyszło na to, że Roma każdego psa przyjmie ,
a te matoły, które je podrzucają, to i tak pewnie nie umieją czytać:diabloti:[/quote]
Najpierw powinna się zgodzić Pani Roma na taką tabliczkę. Ale jak ktoś będzie chciał psa zostawić to i tak zostawi...
[quote]Zaba, trzymamy kciuki za Ciebie !!!!!!![/quote]A za co tak trzymacie te kciuki?