[quote name='Neczka']Skasowałam już Digera, Andzię i te, które domki mają i zmieniłam opis Kiry ;)
Żaba, a Ciapek i Tofik dalej czekają na swoje miejsce na stronce :roll:[/quote]
Tyle gadania a roboty 5min...
Neczka, a Ciapek i Tofik :eviltong: Pisałaś że inny opis ma być.