Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Też wespre hotelik dla suni, ale dopiero po 10.
  2. Zębatek na pierwszą strone, oby jak najwiecej osob zobaczylo ze warto Cie pokochac!
  3. Natanek skacze na pierwszą! To taki słodki i śliczny piesek!
  4. Ewcia szuka dobrego domku, po 10 latach spedzonych w schronisku!
  5. O właśnie ecci patrzyłam czy jesteś i sie teraz pojawiłaś:). Nie martw sie, moze ten kleszcz to bedzie nic powaznego. U nas Juwenalia juz byly w maju, ale nie bylam. pozdrawiam Bafcia i Ciotki!
  6. Tylko nie upijcie sie za mocno, bo to dopiero bylaby wpadka..:)
  7. :), przypomniało mi sie jak powiedzialam ostatnio do swojego promotora ze niedlugo do niego wpadne, to powiedzial ze on nie chce bym "wpadla", woli jak przyjde, bedzie mial czystsze sumienie... :)
  8. Dokladnie, bo jednak trzeba miec te zdolnosci. Agatka ma cudne, sadzac po zdjeciach Bafka i Ty tez:)
  9. Wcale nie rzadko odwiedzam, no moze ale to tak wyszlo ostatnio:(, a zdjecia Bafka mam w komorce i sobie czasem patrze:). Agatko czyzbys byla fanką meczow. Ja to zwykle nie ogladam, chyba ze wlasnie takie wazne mistrzostwa. oczywiscie nasi chlopcy maja wygrac, noi z radosci pozdejmowac koszulki:p, hihi!
  10. Beksia nietety sie nacierpiała, a domku nie widac..
  11. Nie wątpiłam w Twoje zdolnosci fotograficzne!;)
×
×
  • Create New...