Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Basia ostra babka jest, dlatego ją uwielbiam;)! A Cablo mam nadzieje, bedzie pozował dalej do fotek!
  2. A co to za uroczy hotel?
  3. A no to chyba że. Bo ta lśniąca sierść mnie dobiła, ja wczoraj prałam swoją psicę i takiej lśniącej ni ma:(.
  4. Chwilunia, ale czyje to są zdjecia? Miał być pies wrak z kablem...:mad:
  5. Dzis bylam u Lucka o 11. Poszlismy na dosc dlugi spacerek, zawiazalam mu papier na nodze, bo nie mialam czasu szukac bandaza;). Niestety mielismy smutne chwile, bo jakas Pani przyszla odebrac swojego psa, juz niezyjacego. Takie to bylo przykre jak plakala i wogole siedzielismy z Luckiem w w tym pokoju nizej po schodkach, ale nie tym glownym w ktorym sie przyjmuje. Stal tam krolik z nienormalnie wieksza glowa, jak z wodoglowiem. Matko, ale nieciekawa wizyta... Aha, mis jest w praniu, bo juz rzucilam sie na Pania Karoline z piesciami, zeby oddawala;);P.
  6. Mam taki jeden przypadek, kochany wujek najpierw sie wita z naszym psem jak do nas przychodzi, ma dom z ogrodem a miejsce psa jest w lozku a nie w budzie, ale zona pedantka nie chce brudu.
  7. A poleciłyście innego pieska? To ja nie wiedzialam nawet ze on ma takie problemy:(
  8. Baaardzo prosimy o domek dla malej! Ona sie tam meczy:(
  9. Powiedzialam wczoraj do Marty ze moze dac malej misia, to Lucek tak zaczal szczekac w ramach sprzeciwu, ale udalysmy ze nie slyszymy;). Lucek da rade, ma misia na widoku;).
  10. Moge Ci przeslac jej jedno zdjecie z komorki na komorke;). Sunia dostala od Lucka misia, znaczy pozyczyl jej tylko, bo sie opieral;). I dobrze jej to zrobilo, bo sie z nim bawi i sie w niego wtula wiec az tak sie mna nie zachwycala jak bylam;)
  11. Jeszcze powiem ze Lucek pozyczyl swojego misia malej suni (choc bez entuzjazmu).
  12. Oj nie ma tak! Juz dwa razy bys tak miala, nie zgadzam sie! Bo potem opozni Ci sie przyjazd do Wawy.
  13. Być moze znalazlo by sie miejsce kolo Otwocka, 400 zl za miesic, pies jest na smyczy, i jest wypuszczany. Nie wiem czy to odpowiednie dla Hektora, ale dosc tanio...
  14. Koopkał więc złapałam prześcieradło i wybiegliśmy. Ale potem Marta zalozyla mu wozek.
  15. Nie mozliwe, to juz w Warszawie kosztuje 30 zl. A moze do Karoli napisac ona chyba ma tymczasy.
  16. Kruczek to kolega z boksu Hektora? Ma wątek?
  17. Selenga, nie bądź taka skromna, bo pomagasz bardzo duzo. Takie alegro tez moze zdzialac cuda!
×
×
  • Create New...