-
Posts
3784 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by peate
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
peate replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
zabaw ciąg dalszy ... :diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3745/dsc07537nj5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/818/dsc07538nl3.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze fotka na dobranoc :sleeping: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9320/dsc07552md5.jpg[/IMG][/URL] -
dziewczyny proszę dajcie już spokój z tymi kłótniami, oskarżeniami i insynuacjami. jedyne co trzeba wyjaśnić to kto mógł zrobić tak strasznego :angryy: niestety ani Koliemu, ani Lusi życia już nic nie przywróci :placz: poza tym mogłybyście chociaż dać "złapać oddech" Wet-siostrze, a nie jeszcze bardziej ją dołować :shake: ona pewno i tak ma wyrzuty sumienia, ze to akurat wtedy, a nie np. godzinę wcześniej wypuściła psy do ogrodu :-( pomyślcie tylko, ile zmartwień naraz może znieść człowiek .. na pewno nie jedna z Was straciła już w swoim życiu ukochanego zwierzaka, więc powinnyście wiedzieć jak to jest i jak czuje się w takiej sytuacji człowiek ... :-( ... jakby mu się nagle cały świat zawalił :placz: a w dodatku Wet straciła nie jednego, a dwoje przyjaciół i to dzień po dniu :-( wyobraźcie sobie tylko jak może czuć w tak tragicznej sytuacji :-( weźcie to proszę pod uwagę, nie macie chyba serc z kamienia ...
-
Koli :candle: „… za TM zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem, każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie. Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione głaskania ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej. To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb, patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca. A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem ..." [SIZE=2]Wet :calus:
-
Kredka, zestaw "głośno mruczący". Grucha w nowym domku:)))
peate replied to Cameo's topic in Już w nowym domu
ona ma tak wielkie oczy, że powinnaś jej zmienić imię na sowa :evil_lol: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
peate replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Jola_K']przymilasny zaczepia gdy sie obok przechodzi, wyciaga lapki, opeirajac sie o siatke zero agresji jakies dziecko znecalo sie nad kotem to dostalo pazurem, a teraz musi siedziec "na obserwacji" bo rodzice nie umieli poinstruowac dzieciaka jak sie nalezy z zywym stworzeniem obchodzic :roll: kretyni jasne latwie powiedziec ze on ma wscieklizne, debile, maja wyobrazenie cos mi sie zdaje ze kotek juz na zawsze domek stracil moze jutro znowu uda mi sie tam podjechac, zoraganizujemy mu jakies fajne legowisko :)[/quote] mi się niestety tez wydaje, że biedaczek nie szybko opuści schroniskowy boks :placz: szkoda malucha jest taki przymilasty :loveu: -
Frodo pokaż się wszystkim!
-
Terierka Baryłka po operacji - pomóżcie znalezc Dom tymczasowy!!ma dom
peate replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
szczeniaczkom szybko potrzebne domki! dzielnej i troskliwej mamusi też! -
DIUNA, drobna kotka i jej dzieci. Wszystkie maja kochajacy dom!
peate replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
drużyna D na pierwszą! -
Lucky, kot z worka, wygral z panleukopenia i ma swoj dom :)
peate replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
i jak tam ten grzybek? wiadomo już coś nowego? jakieś nowe sposoby zwalczenia są? -
Łatko pokaż się wszystkim
-
Trzy mlode kotki czekaja na dom. MYSZKA i 4 jej dzieci juz u siebie :)
peate replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
w górę maluszki! -
i jak tam Sally, jedzie do Bytomia? bo znalazłam coś takiego: [B]Gliwice - Katowice - Bielsko[/B] - średnia 1-3 razy w miesiącu - wiosna albo na szczurkowym forum [url=http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=874]Alloszczur :: Zobacz temat - Szczurzy Transport[/url] [URL="http://forum.szczury.biz/profile.php?mode=viewprofile&u=496"]LunacyFringe[/URL] -> Gliwice - Tychy - Bielsko-Biała i z powrotem -> prawie codziennie, samochodem może któraś z dziewczyn zahaczyła by o Bytom :roll:
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
peate replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dropsik w górę! -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
peate replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
a ten drugi przymilaśny kociak z boksów pomiędzy psami? może by mu chociaż do tej budy jakiejś słomy, styropianu włożyć, szmatą przysłonić wejście żeby mu nie wiało :roll: on tez biedak prosto z ciepłego domku do schonu się dostał :-( -
Kredka, zestaw "głośno mruczący". Grucha w nowym domku:)))
peate replied to Cameo's topic in Już w nowym domu
Kredka na pierwszą! -
szczeniorki w górę!