Jump to content
Dogomania

peate

Members
  • Posts

    3784
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by peate

  1. no faktycznie jest śliczna, ale moim zdaniem to żadna z niej szylkretka ;)
  2. czy ta mamusia nie miała przypadkiem więcej maluchów? a te kociaki na pierwszym zdjęciu to jakiś strasznie wypasione są ;)
  3. ale słodkie maleństwa :loveu: a Ci ludzie którzy "zarezerwowali" Pipi są chyba bez serca :angryy: małą na festynie interesowało się tyle osób, że gdyby nie ta ich "rezerwacja" to Pipi pewnie mogłaby przebierać w domkach :shake:
  4. no chyba faktycznie o czymś nie wiem, albo coś przegapiłam :oops: ale nie zauważyłam, żebyś chwaliła się tutaj jakimś nowym nabytkiem ;) Kredka jest niby nowa?
  5. drużyna D wskakuje na pierwszą!
  6. ale fajnie, że nareszcie jakieś dobre wiadomości :loveu: tak swoją drogą to na te srebrne maluszki było kilku chętnych :cool3: i mamusi też się polepsza :multi: czyli po prostu wcześniej coś jej nie pasowało, a teraz jak już jest u Ciebie (w kocim raju na ziemi :lol:) to od razu się zmienia na lepsze :loveu: super :lol: teraz jeszcze tylko domki się znajdą i wszystko będzie ok :thumbs:
  7. właśnie dostałam wiadomość, a tu malutka już ma DT :lol: szybko działasz Justyna :thumbs: no to teraz tak jak pisze Oktawia trzeba by małą zabrać do fryzjera, na (niestety) golenie, ale nie ma się co martwić skoro Alina jest tak miła i zgodziła się zabrać malutką do siebie :loveu: a sierść szybko odrośnie :lol: trzymam zatem kciuki za kochający domek stały dla terierki :kciuki:
  8. no to kiedy czas na nowego malucha? skoro tak dobrze idą Ci adopcje :razz:
  9. i jak tam? Jola się odzywała? domek zaklepany?
  10. słodki czarnulek w górę
  11. to ja się chyba pospieszyłam, bo po poście Oktawi umieściłam dzisiaj Frodzika na wątku pudli :oops:
  12. jak to dobrze, że jednak są osoby którym los staruszków nie jest obojętny :lol: a tak na marginesie to w Twoim awatarku Ala jest bliźniak, albo bliźniaczka Dropsika ;) (różnią się tylko kolorem chust na szyi)
  13. jak dobrze :lol: taka miła wiadomość na dobranoc :lol: bardzo się cieszę, że Mikiemu choć trochę się polepszyło :lol: i mam nadzieję, że tak już zostanie :kciuki: Mikiemu zdrówko powolutku wraca dlatego domek pilnie potrzebny!
  14. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: wow! :crazyeye: Alaa na prawdę? ale super! Dropsikowi na pewno baaaaardzo się przydadzą :lol: baaardzo dziękujemy :Rose: Krystyna Tobie i Lizie oczywiście również należą się ogromne podziękowania :Rose:
  15. i fotka na dobranoc :sleeping: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5209/dsc07226wi7.jpg[/IMG][/URL]
  16. a tu zabawa z mamą w chowanego :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6743/dsc07379wz8.jpg[/IMG][/URL] wiadomo, że najlepiej jest się schować w szafie :evil_lol:
×
×
  • Create New...