właśnie dostałam wiadomość, a tu malutka już ma DT :lol:
szybko działasz Justyna :thumbs:
no to teraz tak jak pisze Oktawia trzeba by małą zabrać do fryzjera,
na (niestety) golenie, ale nie ma się co martwić skoro Alina jest tak miła i zgodziła się zabrać malutką do siebie :loveu:
a sierść szybko odrośnie :lol:
trzymam zatem kciuki za kochający domek stały dla terierki :kciuki: