Jump to content
Dogomania

peate

Members
  • Posts

    3784
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by peate

  1. zabaw ciąg dalszy ... :diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3745/dsc07537nj5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/818/dsc07538nl3.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze fotka na dobranoc :sleeping: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9320/dsc07552md5.jpg[/IMG][/URL]
  2. dziewczyny proszę dajcie już spokój z tymi kłótniami, oskarżeniami i insynuacjami. jedyne co trzeba wyjaśnić to kto mógł zrobić tak strasznego :angryy: niestety ani Koliemu, ani Lusi życia już nic nie przywróci :placz: poza tym mogłybyście chociaż dać "złapać oddech" Wet-siostrze, a nie jeszcze bardziej ją dołować :shake: ona pewno i tak ma wyrzuty sumienia, ze to akurat wtedy, a nie np. godzinę wcześniej wypuściła psy do ogrodu :-( pomyślcie tylko, ile zmartwień naraz może znieść człowiek .. na pewno nie jedna z Was straciła już w swoim życiu ukochanego zwierzaka, więc powinnyście wiedzieć jak to jest i jak czuje się w takiej sytuacji człowiek ... :-( ... jakby mu się nagle cały świat zawalił :placz: a w dodatku Wet straciła nie jednego, a dwoje przyjaciół i to dzień po dniu :-( wyobraźcie sobie tylko jak może czuć w tak tragicznej sytuacji :-( weźcie to proszę pod uwagę, nie macie chyba serc z kamienia ...
  3. Koli :candle: „… za TM zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem, każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie. Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione głaskania ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej. To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb, patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca. A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem ..." [SIZE=2]Wet :calus:
  4. ona ma tak wielkie oczy, że powinnaś jej zmienić imię na sowa :evil_lol:
  5. [quote name='BUDRYSEK']No dobra powiem :evil_lol: bo i tak nikt nie zgadnie!!!:evil_lol: KAUKAZKA[/quote] no to teraz już wszystko jasne :-o już wiadomo czemu we wtorek nie wychodziła z budy i taka "niemiła" była :evil_lol:
  6. ależ ona ma kolorki :loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='Jola_K']przymilasny zaczepia gdy sie obok przechodzi, wyciaga lapki, opeirajac sie o siatke zero agresji jakies dziecko znecalo sie nad kotem to dostalo pazurem, a teraz musi siedziec "na obserwacji" bo rodzice nie umieli poinstruowac dzieciaka jak sie nalezy z zywym stworzeniem obchodzic :roll: kretyni jasne latwie powiedziec ze on ma wscieklizne, debile, maja wyobrazenie cos mi sie zdaje ze kotek juz na zawsze domek stracil moze jutro znowu uda mi sie tam podjechac, zoraganizujemy mu jakies fajne legowisko :)[/quote] mi się niestety tez wydaje, że biedaczek nie szybko opuści schroniskowy boks :placz: szkoda malucha jest taki przymilasty :loveu:
  8. już nie mogę się doczekać :cool3: a resztę Twojej kociarni też przydało by się obfocić, bo na wątkach nie ma już nic poza "w górę" a to nudne :roll: i nie przyciąga chętnych :shake:
  9. Frodo pokaż się wszystkim!
  10. szczeniaczkom szybko potrzebne domki! dzielnej i troskliwej mamusi też!
  11. i jak tam ten grzybek? wiadomo już coś nowego? jakieś nowe sposoby zwalczenia są?
  12. Łatko pokaż się wszystkim
  13. w górę sreberka trzy :loveu: :loveu: :loveu:
  14. i jak tam Sally, jedzie do Bytomia? bo znalazłam coś takiego: [B]Gliwice - Katowice - Bielsko[/B] - średnia 1-3 razy w miesiącu - wiosna albo na szczurkowym forum [url=http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=874]Alloszczur :: Zobacz temat - Szczurzy Transport[/url] [URL="http://forum.szczury.biz/profile.php?mode=viewprofile&u=496"]LunacyFringe[/URL] -> Gliwice - Tychy - Bielsko-Biała i z powrotem -> prawie codziennie, samochodem może któraś z dziewczyn zahaczyła by o Bytom :roll:
  15. słodziaczek z niego :loveu: :loveu: :loveu:
  16. a ten drugi przymilaśny kociak z boksów pomiędzy psami? może by mu chociaż do tej budy jakiejś słomy, styropianu włożyć, szmatą przysłonić wejście żeby mu nie wiało :roll: on tez biedak prosto z ciepłego domku do schonu się dostał :-(
  17. ja też jestem pełna podziwu! widać że wystarczy troszkę serducha i już psiaczek wraca do siebie :loveu: Miki cały czas szuka najlepszego domku na świecie ! z Psiego Raju u Klaudus może iść już tylko do takiego :loveu:
  18. szczeniorki w górę!
×
×
  • Create New...