Jump to content
Dogomania

peate

Members
  • Posts

    3784
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by peate

  1. super :multi: oby jakimś maluszkom się poszczęściło :lol: a jak tam miewają się kociaki z drewutni?
  2. a ja wierzę, że w Dropsiku jednak ktoś się zakocha i żaden hotelik nie będzie mu potrzebny :thumbs:
  3. mmm słodziutki maluszek :loveu: oby mu dobrze w tej stolicy było :loveu: szkoda, że jedzie aż tak daleko :roll: ale mam nadzieję, że fotki i info będą na bieżąco :cool3:
  4. niestety to drugie :roll:
  5. strasznie dużo ich przybyło :-( a ta ostatnia ma maluszki, bo na karmiąca wygląda :-(
  6. [quote name='Jola_K']ale ona nic nie mowila wczesniej?? czasami tylko cos w stylu "jak ty ja oddasz, jak tak sie do nas przywiazala" ale o klonach tez tak mowila, ze sa fajne, ze ich szkoda (!) tak samo mowila o kotce Sniezce, naszej pierwszej lazienkowej tymczasowiczce gdyby nie byla przy tej rozmowie i nie slyszala jak mowie komus ze jest do oddania, to pewnie nie padly by te slowa "ze ja adoptuje" nie wiem teraz, czy spisac a nia umowe, czy nie... :diabloti: a Sally teraz jest ze mna, wiesza sie na praniu na suszarce, konkretnie na sznurkach w spodniach taty :cool1:[/quote] spisuj, spisuj, żeby się nie rozmyśliła przypadkiem ;)
  7. Miki pewnie zapada w sen zimowy i tylko lunatykuje na siusiu i jedzonko :evil_lol: czeka na wiosnę i ciepełko cfaniak mały :diabloti:
  8. Tinciu, mocno trzymam kciuki :thumbs: nie daj się chorobom i smutkowi! będzie dobrze! tylko się nie poddawaj! przecież musi być :roll: tym bardziej teraz jak już dziewczyny Cię ze schroniska wyrwały :roll:
  9. :kciuki: :kciuki: :kciuki: za najlepszy domek!
  10. [quote name='BUDRYSEK']stary cap będzie grzał dupe w więzieniu a biedne psy .....:angryy:[/quote] no właśnie mam całkiem podobne odczucia :roll:
  11. biedny Franiu, pewnie czeka z nadzieją :-( myśli sobie, że jak za pierwszym razem "pan" po niego przyszedł to i teraz też się zjawi :-( :placz: niech już ktoś się w nim zakocha, proszę :-( :kciuki:
  12. [quote name='magda222']Biedulko :calus:[/quote] podpinam się pod magdę ;)
  13. biedny maluszek, obcięli mu jajeczka :-(
  14. nie martw się Jolu :glaszcze: jeszcze się telefony rozdzwonią, zobaczysz :happy1:
  15. wiadomo chociaż jak się maluszek zaaklimatyzował w nowym domku?
  16. a jak tam "jego" grzybek? leczy się ładnie? bo może chociaż na święta mógłby pobiegać swobodnie :roll:
  17. oj :roll: lepiej już się chowajcie kociaki ;)
  18. :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  19. Dropsiku biegnij w górę po domek! a z plakatami nie ma sprawy, jak będziecie potrzebowały więcej to dajcie znać :lol:
  20. [quote name='Klaudus__'] Dropsiasty na dzisiejszym spacerku :loveu: słodziaczek z niego :loveu:
  21. [quote name='Jola_K']a jaki grubiutki? one wszystkie to takie kocie kluski kupilam karme hills kitten z krotkim terminem waznosci za polowe wartosci karma bardzo im smakuje, jedza maluszki od staruszki i ozdrowiency, reszta sanabelle kitten wszystkie jedza tylko sucha karme, ktorej na jedno karmienie zuzywam prawie 1,5 kg szok[/quote] dobrze, że kociaki mają apetyt :lol: ale 1,5kg na jedno karmienie :crazyeye: a ile razy dziennie je karmisz, bo pewnie z dwa na pewno, a to daje już 3kg na dzień :crazyeye: w hurtowniach to powinnaś mieć wysooookie rabaty :evil_lol:
  22. a ja wyżej :lol:
  23. jak się miewa nasz geriatryczek? mam nadzieję, że wszystko ok :razz: bo tak sobie myślę, że Stuart to już chyba na zawsze zostanie u Ciebie kobix :cool3:
  24. miesiące mijają, a Łatka szuka, i szuka, i szuka .... :-(
×
×
  • Create New...