-
Posts
3784 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by peate
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
peate replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Choinka dla kota z "zamkniętymi" bombkami :tree1: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4628/dsc07782ie7.jpg[/IMG][/URL] Zobaczymy jak się sprawdzi :cool3: -
Lucky, kot z worka, wygral z panleukopenia i ma swoj dom :)
peate replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
na pewno Lucky jest grzeczny :diabloti: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
peate replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Jola_K'] kotka jest miziasta, ma slad po obrozy na szyi, pewnie dlugo ja nosila, ogolnie zadbana, byc moze sterylizowana - nie wiem jak to sprawdzic zamknelam ja w lazience, klamke musialam przywiazac sznurkiem bo umie otwierac drzwi - ciagle placze, bardzo malo je :( jest w depresji jak do niej wchodze lasi sie i chce na rece, podklada sie do glaskania i calowania w glowe, ta kotka miala dom, ktos okazywal jej wiele czulosci, dlaczego ja wyrzucono? a moze odeszla dalej? zgubila sie? nie wiem czy lecznica ma kontakt z jej "wybawcami" ale mysle ze warto byloby dac ogloszenia w okolicy, gdzie ja znaleziono[/quote] też myślę, że warto by popytać, porozwieszać ogłoszenia, może ktoś tam gdzieś rozpacza tak jak i kotka u Ciebie Jolu :-( -
DIUNA, drobna kotka i jej dzieci. Wszystkie maja kochajacy dom!
peate replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
ale by było super! mama i córeczka razem :loveu: :loveu: trzymam kciuki z całych sił :thumbs: -
mamusie zawsze zostają same na końcu :-( no to trzymam kciuki żeby wszystko dobrze poszło :thumbs:
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
peate replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Kamila, ale to bez sensu wieźć maluchy z Bielska do Wrocławia, żeby potem wracać z nimi z powrotem na Śląsk :roll: gdyby ktoś miał je wieźć tą trasą to Bytom leży bliżej Bielska niż Wrocławia tak więc dzięki za chęć pomocy, ale gdybyś jechała odwrotna trasą to było by o, a tak to raczej nic z tego :roll: -
jak zwykle o wszystkich dobrych wiadomościach dowiaduję się ostatnia :obrazic: pisz tu szybko co i jak ... :razz:
-
w górę malutka, niech Cię w końcu ktoś wypatrzy!
-
Terierka Baryłka po operacji - pomóżcie znalezc Dom tymczasowy!!ma dom
peate replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
sunia w górę! a czy ona ma jakieś imię? -
Trzy mlode kotki czekaja na dom. MYSZKA i 4 jej dzieci juz u siebie :)
peate replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
w każdym razie kociaki w górę! -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
peate replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
z Żywca najlepiej, ale może być i z Bielska popytaj Kamila :roll: -
Niedawno stara, schroniskowa Lola.Dzisiaj kochana w NOWYM DOMU Beti!
peate replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
biedna babcia Lola :-( wiem coś o tym, mój psiaczek też miał problemy z ząbkami :roll: i też nie chciał jeść, jedynie jajeczniczkę :p nie soloną na szyneczce, albo boczku oczywiście :cool3: -
wystarczy, że Jasiu uśmiechnął się do mnie z plakatu :loveu: trzymam mocno kciuki :thumbs:
-
Lucky, kot z worka, wygral z panleukopenia i ma swoj dom :)
peate replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
no Jola, jak mogłaś! ;) a ja tak mocno kciuki ściskałam, że aż trudno mi było pisać na klawiaturze :razz: ale się strasznie cieszę, że Lucky na reszcie może robić co mu się podoba :sweetCyb: i gdzie mu się podoba :sweetCyb: i jak mu się podoba :sweetCyb: SUPER !!! a tego składania ubrań to chyba od Sally się nauczył :cool3: historia Dusia, Dandiego i Królewny mnie zmartwiły, ale ta adopcja Luckiego .. no kurczę super, na prawdę bardzo się cieszę :loveu: oby maluszkowi fajnie tam było :thumbs: no i na fotki czekam ... :cool3: -
już trzymam kciuki :thumbs:
-
słodki, mały Ciapciuś nareszcie u siebie :loveu: te święta będą chyba jednymi z najlepszych w jego życiu :loveu:
-
DIUNA, drobna kotka i jej dzieci. Wszystkie maja kochajacy dom!
peate replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
a już było tak blisko .. :-( dobrze, że przynajmniej Dusia ma zaklepany domek, skoro to sobowtór ;) ale za Dandiego trzymam kciuki nadal :kciuki: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
peate replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
nowości ze schronu :-( [quote name='BUDRYSEK'] Koteczki najmniejsze maleństwo [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1538/1002028fj8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/7489/1002025lf7.jpg[/IMG][/URL] Koteczki dostały cieplutkie,nowe podusie i kocyki :lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2930/1002094hm2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img88/1002094hm2.jpg/1/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1002094hm2.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1029/1002054ot2.jpg[/IMG][/URL] może Ktoś ma jakieś zbędne zabawki dla Kociaków? może jakiś drapaczek? dzisiaj wygrzebały mi z torby kokardki na choinkę i zabawę miały na całego:lol:[/quote] -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
peate replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
dobrze, że ten "puchatek" tak świetnie trafił :lol: -
Kotki z drewutni. Kocia mama i jej dzieci w nowych domach :D
peate replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
a ja podnoszę w górę, może szybciej znajdą DS :roll: -
w górę Jasiu!