Jump to content
Dogomania

peate

Members
  • Posts

    3784
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by peate

  1. Choinka dla kota z "zamkniętymi" bombkami :tree1: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4628/dsc07782ie7.jpg[/IMG][/URL] Zobaczymy jak się sprawdzi :cool3:
  2. na pewno Lucky jest grzeczny :diabloti:
  3. aż trudno uwierzyć, ze to ta sama bojaźliwa kotka :lol:
  4. [quote name='Jola_K'] kotka jest miziasta, ma slad po obrozy na szyi, pewnie dlugo ja nosila, ogolnie zadbana, byc moze sterylizowana - nie wiem jak to sprawdzic zamknelam ja w lazience, klamke musialam przywiazac sznurkiem bo umie otwierac drzwi - ciagle placze, bardzo malo je :( jest w depresji jak do niej wchodze lasi sie i chce na rece, podklada sie do glaskania i calowania w glowe, ta kotka miala dom, ktos okazywal jej wiele czulosci, dlaczego ja wyrzucono? a moze odeszla dalej? zgubila sie? nie wiem czy lecznica ma kontakt z jej "wybawcami" ale mysle ze warto byloby dac ogloszenia w okolicy, gdzie ja znaleziono[/quote] też myślę, że warto by popytać, porozwieszać ogłoszenia, może ktoś tam gdzieś rozpacza tak jak i kotka u Ciebie Jolu :-(
  5. ale by było super! mama i córeczka razem :loveu: :loveu: trzymam kciuki z całych sił :thumbs:
  6. jak to dobrze, że choć niektórym udało się "wybyć" na święta ze schroniska :roll:
  7. mamusie zawsze zostają same na końcu :-( no to trzymam kciuki żeby wszystko dobrze poszło :thumbs:
  8. Kamila, ale to bez sensu wieźć maluchy z Bielska do Wrocławia, żeby potem wracać z nimi z powrotem na Śląsk :roll: gdyby ktoś miał je wieźć tą trasą to Bytom leży bliżej Bielska niż Wrocławia tak więc dzięki za chęć pomocy, ale gdybyś jechała odwrotna trasą to było by o, a tak to raczej nic z tego :roll:
  9. jak zwykle o wszystkich dobrych wiadomościach dowiaduję się ostatnia :obrazic: pisz tu szybko co i jak ... :razz:
  10. w górę malutka, niech Cię w końcu ktoś wypatrzy!
  11. sunia w górę! a czy ona ma jakieś imię?
  12. no to chyba wszystkie "ostatnie" kociaki staruszki już rozdane, zostały tylko czarnulki?
  13. w każdym razie kociaki w górę!
  14. z Żywca najlepiej, ale może być i z Bielska popytaj Kamila :roll:
  15. biedna babcia Lola :-( wiem coś o tym, mój psiaczek też miał problemy z ząbkami :roll: i też nie chciał jeść, jedynie jajeczniczkę :p nie soloną na szyneczce, albo boczku oczywiście :cool3:
  16. wystarczy, że Jasiu uśmiechnął się do mnie z plakatu :loveu: trzymam mocno kciuki :thumbs:
  17. widać, że Państwo są bezproblemowi, pozwalają Krakersowi włazić na łóżko :loveu:
  18. no Jola, jak mogłaś! ;) a ja tak mocno kciuki ściskałam, że aż trudno mi było pisać na klawiaturze :razz: ale się strasznie cieszę, że Lucky na reszcie może robić co mu się podoba :sweetCyb: i gdzie mu się podoba :sweetCyb: i jak mu się podoba :sweetCyb: SUPER !!! a tego składania ubrań to chyba od Sally się nauczył :cool3: historia Dusia, Dandiego i Królewny mnie zmartwiły, ale ta adopcja Luckiego .. no kurczę super, na prawdę bardzo się cieszę :loveu: oby maluszkowi fajnie tam było :thumbs: no i na fotki czekam ... :cool3:
  19. już trzymam kciuki :thumbs:
  20. słodki, mały Ciapciuś nareszcie u siebie :loveu: te święta będą chyba jednymi z najlepszych w jego życiu :loveu:
  21. a już było tak blisko .. :-( dobrze, że przynajmniej Dusia ma zaklepany domek, skoro to sobowtór ;) ale za Dandiego trzymam kciuki nadal :kciuki:
  22. nowości ze schronu :-( [quote name='BUDRYSEK'] Koteczki najmniejsze maleństwo [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1538/1002028fj8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/7489/1002025lf7.jpg[/IMG][/URL] Koteczki dostały cieplutkie,nowe podusie i kocyki :lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2930/1002094hm2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img88/1002094hm2.jpg/1/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1002094hm2.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1029/1002054ot2.jpg[/IMG][/URL] może Ktoś ma jakieś zbędne zabawki dla Kociaków? może jakiś drapaczek? dzisiaj wygrzebały mi z torby kokardki na choinkę i zabawę miały na całego:lol:[/quote]
  23. dobrze, że ten "puchatek" tak świetnie trafił :lol:
  24. a ja podnoszę w górę, może szybciej znajdą DS :roll:
  25. w górę Jasiu!
×
×
  • Create New...