Jump to content
Dogomania

peate

Members
  • Posts

    3784
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by peate

  1. a noga od stołu też jej nie chce :evil_lol:
  2. no to skoro wszystko jest w miarę ok, to halbina szykuj już zabawki :evil_lol: a mała przesłodka :loveu: taka druga jasna Pchełka ;)
  3. może powinnaś im jakąś dietę wprowadzić :evil_lol: i jakieś zabawki :cool3: Tygrysek na razie ok :lol: na szczęście nie powtórzyła się już ta bladość :lol: ale apetyt nadal mizerny :roll: ostatnio woli nawet suche niż shebę :niewiem:
  4. ciekawe, że tak nagle po tylu latach dostał alergii :cool1: bardzo to dziwne :razz: a czy Alaska ma wątek na miau? i czy tam też taka cisza jak tu?
  5. ale świetne wiadomości :bigcool: kolejna cała rodzinka rozlokowana w domkach :multi: mam nadzieję, że to jakaś super rodzinka, bo kicia też jest super :loveu: tak żal mi było ją oddawać po tej jednej nocy spędzonej u mnie w domu, a tu takie dobre wiadomości :Cool!: tak strasznie się cieszę:sweetCyb: i powiedz Ewie, że tu czekamy na jakieś fotorelacje z nowego domku :cool3:
  6. z tymi ustaleniami trzeba poczekać na Budryska :roll: to Ona ma na razie małą pod opieką mam nadzieję, że wszystko z nią ok :roll:
  7. bo Ty Jolu masz w domu same takie "wielkokoty" :evil_lol: to dla Ciebie jest mała, a pewnie waży z 6kg ;) ktoś już może o nią pytał?
  8. to naprawdę Ty masz w domu jakieś giganty, albo po prostu jeleśniowe powietrze im tak służy ;) mój Tygrysek w lutym będzie miał 4 latka, i waży nie całe 4kg :roll: to pewnie nie za dobrze, ale z niego taki niejadek jest :roll:
  9. nikt do nas nie zagląda :shake: nikogo już nie interesuje biedne, chore Słonko :-( no to w takim razie chyba będzie trzeba zamknąć wątek ..
  10. to może w wolnym czasie Selenga wstawi te fotki też tutaj, na wątek ;)
  11. jak tam miewa się Diuna? Myszka już po sterylce, a kiedy kolej Diuny? mam nadzieję, że tym razem wszystko odbędzie się bez żadnych komplikacji :roll:
  12. no i co z tym domkiem się dzieje? mam nadzieję, że cierpliwie czeka :razz:
  13. jak On to jeszcze długo wytrzyma .. :shake: [I][B][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/431/28faf15822b04165med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I]
  14. Mruczusia ma jeszcze trochę czasu, ale łapka sie goi i co będzie potem ... w nagrodę ma wrócić do schroniskowego boksu :-(
  15. a jak pozostałe dwa czarnulki się miewają?
  16. no niech że ktoś się nad tym maluchem ulituje .. :-( [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/5237/dsc0027rc4.jpg[/IMG]
  17. i na pierwszą Fifiku!
  18. i jak tam idą "półkolonie" :cool3:
  19. i do góry malutka!
  20. i jak tam oczka? lepsze choć troszkę? a jak Ci idzie ich kropienie :cool3:
  21. i jak tam nosek? a kicia jak się miewa? jakieś zainteresowanie?
  22. no, dzisiaj poniedziałek :cool3: kolejny :-( czy wizyta w Czerwionce się odbyła?
  23. i jak tam mama Myszka? a reszta gromadki juz odzyskała formę po operacjach?
  24. Miodzikowi coś podobno szwankują tylne łapki :-( taka pogoda to tragedia dla staruszków :shake:
×
×
  • Create New...