ale świetne wiadomości :bigcool:
kolejna cała rodzinka rozlokowana w domkach :multi:
mam nadzieję, że to jakaś super rodzinka, bo kicia też jest super :loveu:
tak żal mi było ją oddawać po tej jednej nocy spędzonej u mnie w domu, a tu takie dobre wiadomości :Cool!:
tak strasznie się cieszę:sweetCyb:
i powiedz Ewie, że tu czekamy na jakieś fotorelacje z nowego domku :cool3: