nie tak dawno był "trójpak" teraz "dwupak" - super :multi:
kociaki są ze sobą zżyte, więc strasznie się cieszę, że ktoś zdecydował się pokochać dwa miziaki na raz :multi:
na pewno nie będzie żałować :evil_lol:
za całą resztę też ściskam kciuki z całych sił :thumbs:
mam nadzieję, że ten domek wychodzący to w jakiejś bezpiecznej okolicy :roll:
najwyżej zaproponuj Pani największych domatorów jakich masz ;)
żeby nie było obaw, że będą się za nadto oddalać od domu, chociaż z kotami to nigdy nie wiadomo :roll:
a jak tam Sally? oczko już lepsze?