Jump to content
Dogomania

peate

Members
  • Posts

    3784
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by peate

  1. [quote name='jolek68'][B]peate [/B]żaden pies i tak nie pobije mojej kotki zuzi :evil_lol: to kot i pies dwa w jednym :eviltong: [/quote] to może wkleisz jakąś fotkę tego cudeńka :cool3:
  2. łysinka faktycznie nie ciekawa, ale za to mała figurę po porodzie już odzyskała :cool3: wygląda na prawdę jak ... nie Baryłka :no-no-no:
  3. duża z niej już kocica :cool3: a czy coś nie tak z jej brzuszkiem, bo nie wygląda na zbyt zadowoloną :shake:
  4. ta sunia ma takie śliczne, aksamitne futerko :loveu: a skoro już na zdjęciach to widać, to pomyślcie sobie tylko jakie musi byc w dotyku :cool3: i takie cudo musi siedzieć w schronisku :shake:
  5. te fotki to zasługa obu stron :cool3: świetnego fotografa i idealnego modela :loveu::loveu:
  6. w górę malutka Iskierko!
  7. [quote name='Jola_K'] problemy niczego mnie nie nauczyly, nadal jestem niepoprawna optymistka :roll:[/quote] i tak trzymaj, bo inaczej się po prostu nie da ..
  8. kolejny biedny, schroniskowy szczeniak :-( trzymam kciuki, żeby to jednak nie było parwo i żeby wszystko było ok :thumbs:
  9. śliczna mała :loveu: pewnie ktoś ją wyrzucił :angryy: a ona czekała aż wróci :shake: to cud, że nic jej nie jest
  10. [quote name='Klaudus__'][I]Jest to możliwe,żeby nawet z dwóch płowych rodziców wyszło czarne potomstwo. Aczkolwiek te 5 miesięcy jest zastanawiające... Może jutro podjadę je look-nąć...[/I][/quote] no tak Klaudus zna się na pekińczykach :cool3:
  11. zgadzam się, strasznie słodko w nim wygląda :loveu:
  12. słodziaczki z nich :loveu::loveu::loveu: a może popytać hodowców, może będą znali właścicieli?
  13. kicia ciągle poszukuje swojego miejsca na ziemi ..
  14. Jasiu w górę!
  15. w górę dziewczyny!
  16. sunia w górę pod dobry domek, a nie takie beznadziejne :roll:
  17. słodziutka mała :loveu:
  18. Jolu nie daj się :glaszcze: to taki jakiś gorszy okres teraz jest, ale po tym złym zawsze przychodzi coś dobrego :razz: trzeba to po prostu przeczekać :roll: a pochwal się, który z tych Twoich tygrysów jest aż tak drapieżny :kociak:
  19. energiczny Fifi w górę!
  20. nikt do kici nie zagląda :shake: to jak ona biedna ma domek znaleźć :-(
  21. świetne wiadomości :multi: czekamy na fotki ..
×
×
  • Create New...