[quote name='jolek68'][B]peate [/B]żaden pies i tak nie pobije mojej kotki zuzi :evil_lol: to kot i pies dwa w jednym :eviltong:
[/quote]
to może wkleisz jakąś fotkę tego cudeńka :cool3:
ta sunia ma takie śliczne, aksamitne futerko :loveu:
a skoro już na zdjęciach to widać, to pomyślcie sobie tylko jakie musi byc w dotyku :cool3:
i takie cudo musi siedzieć w schronisku :shake:
[quote name='Jola_K']
problemy niczego mnie nie nauczyly, nadal jestem niepoprawna optymistka :roll:[/quote]
i tak trzymaj, bo inaczej się po prostu nie da ..
[quote name='Klaudus__'][I]Jest to możliwe,żeby nawet z dwóch płowych rodziców wyszło czarne potomstwo.
Aczkolwiek te 5 miesięcy jest zastanawiające... Może jutro podjadę je look-nąć...[/I][/quote]
no tak Klaudus zna się na pekińczykach :cool3:
Jolu nie daj się :glaszcze:
to taki jakiś gorszy okres teraz jest, ale po tym złym zawsze przychodzi coś dobrego :razz:
trzeba to po prostu przeczekać :roll:
a pochwal się, który z tych Twoich tygrysów jest aż tak drapieżny :kociak: