-
Posts
502 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lovefigaro
-
Łódź to już nie tak daleko... Myślę, że wspólnie coś wymyślimy, co dziewczyny? Ja jadę w poniedziałek do Danii na 3 dni, wracam w czwartek to możemy już zacząć kombinować;)
-
[quote name='fizia']Oj Lovefigaro - Ty masz dobrą rękę! To może na zachęte dla Męża :) [IMG]http://images29.fotosik.pl/194/cc0cec145a489ae1.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/214/82711ff26607b4ebmed.jpg[/IMG][/quote] Twoja zachęta zadziałała..:loveu: Możemy ją zabrać, ale nie mam możliwości aby po nią przyjechać.. Jestem z Poznania, a sunieczka gdzie jest? Już mi ją chyba Magdyska kiedyś pokazywała.. Hmm.. Tylko ja wczoraj zaproponowałam tymczas Milce jamnikowatej.. Ale Milka jest z Elbląga (to też kawał drogi) i Rybcia nie wie, czy Milka jest jeszcze w schronisku.. Jeżeli się uda ją do nas przywieźć, to zapewnimy jej tymczasik i poszukamy wspaniałego domku:loveu:
-
Jakie biedne maleństwo..:-( Kilka dni temu mój tymczasik znalazł domek. Porozmawiam z mężem, może wzielibysmy malutka na tymczas. Pozostałby tylko problem transportu..
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
lovefigaro replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Co tu tak cichutko? Dlaczego tytuł wątku stale ten sam??;) Nie bylam ostatnio u Lusi, żeby jej nie denerwować.. Ona strasznie przeżywała moją ostatnią wizytę. Idę do niej prawdopodobnie w przyszłym tygodniu po przyjeździe z Danii. Będą nowe focie:loveu: -
Nasz Snoopik od dwóch dni jest w nowym DOMKU:loveu: Tatuaż ma, niestety schroniskowy..:roll: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108856&page=9[/URL]
-
Jamnikowate dziecko "MILKA" - została zaadoptowana.
lovefigaro replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, Snoopi znalazł już domek!!:loveu: Moja propozycja DT dla Milki jest aktualna. Jadę w poniedziałek do Danii, wracam za kilka dni. Jeśli do tego czasu Milka nikogo nie znajdzie, to zastanówcie się nad moją propozycją. -
Teraz i ja mogę się tu pochwalić moim tymczasem, który od dwóch dni jest w nowym kochającym domku:loveu::loveu: Przedstawiam Wam staruszka, 10-letniego Snoopiego. Tu jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108856[/URL] [IMG]http://www.partywear.pl/images/dogomania/puszek/3.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://www.partywear.pl/images/dogomania/snoopi/s3.JPG[/IMG][/CENTER]
-
Nie mogę dojść do siebie normalnie, jestem taka szczęśliwa!!! Teraz już wiem, dlaczego Snoopik spał u mnie całymi dniami i tak popiskiwał pocierając się łapkami. Bolały go zęby.. Miał ponoć martwice, zęby nadawały się tylko do wyrwania. Te, które zostały z tyłu, zostały oczyszczone z kamienia. Stan zapalny spowodował ropienie oczek. W odbycie miał gruczoł do wyciśnięcia, to dlatego pocierał pupą o podłogę.. Teraz Snoopi to zupełnie inny pies. Śmieje się, biega po mieszkaniu, skacze za piłką! Zupełnie jak szczeniak! Po prostu dostał drugie wspaniałe życie! Tak się ucieszyłam na jego widok, że aż się popłakałam z radości. No nic! Pora na następnego biedaka! :loveu: Jadę w poniedziałek na 3 dni do Danii, a po moim powrocie rozejrzę się za następną biedą, która potrzebuje DT.
-
[CENTER]A tu Vera, 12-letnia sunia tej Pani, zabrana ze Schroniska w Swarzędzu. [IMG]http://www.partywear.pl/images/dogomania/snoopi/s6.JPG[/IMG] [IMG]http://www.partywear.pl/images/dogomania/snoopi/s7.JPG[/IMG] A tu wszyscy razem.. Snoopi, Vera i mój Tofiś:loveu: [IMG]http://www.partywear.pl/images/dogomania/snoopi/s8.JPG[/IMG][/CENTER]
-
[quote name='_beatka_']a co to za inny tytuł?:roll: on już jest w nowym domku?:crazyeye:[/quote] Taaaaaaak!!! Snoopi wczoraj pojechał do domku stełego!!! Zgłosiła się pani, która ma już sunie 12-letnią ze schroniska w Swarzędzu. Bardzo kocha starsze pieski, Snoopi spodobał się jej od razu! Już drugi psiak dzięki rozklejanym przeze mnie ogłoszeniom znalazł domek na Górczynie. Niedaleko mnie!!! Noc minęła Snoopiemu spokojnie. Dziś pani pójdzie z nim do weterynarza i zadzwoni do mnie, więc napisze jak juz bedę coś wiedzieć. W przyszłym tygodniu pójdę go odwiedzić i zrobie foteczki.:loveu: Płakałam za nim niesamowicie.. Przez te kilka dni zdążyłam go już pokochać. To chyba najgrzeczniejszy pies, z jakim miałam do czynienia. Kurcze, gdybym miała warunki, to chyba zostałby u mnie kochany..
-
[quote name='Weronia']do góry pudel fajniusi love napisz co u weta[/quote] Nie bylismy jeszcze u weta.. Nie mam jeszcze tyle pieniędzy:oops: Jutro chyba już pójdę.. Przed chwilą zrobiłam Snoopiemu foteczki jak śpi..:p [CENTER][IMG]http://www.partywear.pl/images/dogomania/puszek/P9.JPG[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.partywear.pl/images/dogomania/puszek/P10.JPG[/IMG][/CENTER] [IMG]http://www.partywear.pl/images/dogomania/puszek/P11.JPG[/IMG]
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
lovefigaro replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Już wkrótce nowe zdjęcia Lusinki:loveu: -
Jamnikowate dziecko "MILKA" - została zaadoptowana.
lovefigaro replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, ja mam w tej chwili Snoopiego na tymczasie.. Ale jak on znajdzie domek, to mogłabym Milke zabrać na tymczas.. Nie wiem tylko kiedy to nastąpi.. -
[quote name='_beatka_']ale piękniś:loveu: a są strony adopcyjne dla pudelków?:cool3::roll:[/quote] Dałam ogłoszenie na stronie adopcyjnej pudli, ale tam straszna cisza.. Nie wiem, czy to jakieś nowe forum.. Nikt tam nie zagląda..:shake: [URL]http://www.pudle.wirtualnie.pl/[/URL] Jeśli znacie jakieś inne pudlowe strony, to dajcie znać, proszę..
-
[quote name='lothia']:loveu:jak odmłodniał ale potrzebne jest dt wsparcie finansowe na zrobienie ząbków małego[/quote] Tu bazarek na rzecz Snoopiego.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109569[/URL] Zostały mu 4 ząbki, ale są prawie całe czarne.. Wyglądają strasznie.. Psiak i tak nie używa ich prz jedzeniu..:shake: Robie mu papki, bo suchą karmę to w całości połyka.. Myślę, że jego problemy z oczkami mają związek z tymi zębami.. Szybciej znajdzie domek jak będzie juz po zabiegu, ale przed zabiegiem chcemy zrobić potrzebne badania, żeby mieć pewność, że się nam chłopak wybudzi..:oops: