dziękuję serdecznie wszystkim! :)
deer, mi też coś nie nie wyświetlają, musze trochę pogrzebać w picassa google bo tam naprawde szybko foty sie ładują :loveu:
Martunia, mój tata powiedział, że mógłby w niedziele (7.12) o godz. ok. 10, co ty na to? :lol:.
A może ewka byś se z nami pojeździła, so? :razz:
A wiecie, że u mnie już w piątek mają być ołówkiem wystawqione oceny a chyba 19 ostatecznie?! :placz: Muszę trochę popoprawiać... :shake: