[quote name='Martunia']O, to super, czyli nasze spotkanko w niedzielę? :multi:
Zdjęcia piękne.. takie artystic. :cool3:
A nowe łyżwy sprawują się super, są wygodne i bardzo fajnie się na nich jeździ, ahh. :loveu: I było dzisiaj bardzo fajnie. :)[/QUOTE]
Chyba tak! :multi:
Dzięki :grins:.
Aha, to fajnie :). Ja sobe muszę w końc spawić nowe łyżwy... :) Ciekawe, kiedy :evil_lol:.
To grejt :).
[quote name='Anitaa']ofajne te zdjęcia :loveu:[/QUOTE]
Dzięki wielbie :).
[quote name='Pusiakowa'] Hejo Asiula :loveu:
fajne te zdjecia makrowe robisz .:loveu:
Ja juź chcę aparat i też robić !:-(
jak ja wytrzymam bez aparatu .:diabloti:
Już muszę kończyć , bo zaraz dzwonek i do domku!:razz:
Pozdrawiamy! :loveu:[/QUOTE]
Cześć Martynka ;*.
Danke szyn :cool3:.
ja musiałam kiedyś wytrzymać rok, ale też fakt, że wtedy nie interesowałam się tak bardzo fotografią, bo teraz, to moja pasja :loveu::loveu:.
Ojeju, ty jszcze w szkole :crazyeye::crazyeye::glaszcze: :shake:
No, pozdrawiacie :eviltong::eviltong:.
Jak się podoba wszystkim strona Barda?:p