NIco to wspaniały pies. Żadnych problemów, aklimatyzacja przebiega w porządku. Dokazuje z Puszkiem. Duzo chodzi na spacery. Na podwórku jest pod nadzorem na długiej lince. Niech przyzwyczai sie do nowego miejsa i poczuje,że to jego dom.
[IMG]http://images47.fotosik.pl/1571/bc0f2099948b8a56.jpg[/IMG]