Gaja przebywa w hotelu w Częstochowie, gdzie Pani Kamila po operacji zapewniła jej super opiekę. Chcemy sunię ściągnąć do nas, do hotelu Psanatorium, gdzie możemy ją odwiedzać i tu na miejscu łatwiej nam będzie szukać jej odpowiedniego domu. W Częstochowie mamy również na utrzymaniu Bonie, która po uzgodnieniu z Panią Kamilą zostaje na razie u niej. Tak prosimy o dofinansowanie transportu, bądź pomocy w utrzymaniu jej w hoteliku.