Oj, biedni jesteście. Biedny Maniuś i biedna Zuzia. Niestety krew nie woda. Maniek przystojniak a Zuzia dojrzewa i hormony buzują. Nic innego tylko ciachać Zuzankę Hrabiankę jak już będzie można.;) Wiem,że rada o dupę rozbić, ale musicie przeczekać.Nie ma innej mądrej rady. Trzymajcie się dzielnie .