Kora jest przepięknym psem:lol: Jestem pewna, że szybko znajdzie dom:lol: Musimy ją wysterylizować bo będzie łakomym kąskiem. Nie chce się wierzyć, ze to ten sam pies.
Jeszcze raz chciałam podziękować, że ją wypatrzyłaś i chciałaś jej pomóc.:loveu:
Gazzy, dziękuje za pomoc w transporcie suni. Jestem z Panem, który wiezie sunie w kontakcie. Psica jest przerażona.Zwymiotowała o zrobiła kupacza. Czy psiak którego wiózł do Obrzycka ma swój wątek?
[B]Lubię zabawę[/B]:lol:
[IMG]http://images38.fotosik.pl/1057/d937f39436900511.jpg[/IMG]
[B]Dbam o wygląd[/B]:lol:
[IMG]http://images39.fotosik.pl/1033/9fdce7c7609915aa.jpg[/IMG]
[B]Dbam o kondycję:lol:
[IMG]http://images47.fotosik.pl/1066/dd39081d1f3a9ce8.jpg[/IMG]
Czy można sklonować taki dom dla innych naszych psiaków?
[/B]
Nowe wieści z domu Lory: Babiszon kopie duże dziury w ogrodzie i wynosi buty:mad: Na szczęście nowy dom Lory bardzo cierpliwy i wyrozumiały.
[B]Zabawa z koleżanką[/B]
[IMG]http://images49.fotosik.pl/1040/de7ba4f0337eba31.jpg[/IMG]
[IMG]http://images43.fotosik.pl/1066/dadeb1df27b1d241.jpg[/IMG]