Nie jest dobrze!!! Loluś jutro wraca. Niestety, właściciele nie dają z łobuzem rady. Pani się go wręcz boi:-( Lolek podgryza i to wręcz mocno. To typ dominanta. Dawaj szkoleniowcy po obserwacji
stwierdzili, ze to pies nie dla nich. Potrzba mu twardej reki i zdecydowania. Obecni sę zbyt łagodni dla psa. Nie mozemy pozwolić na powrót do naszego -przytuliska. Nie bedziemy mogły mu juz pomóc. To młody pies, podatny jeszcze na szkolenie. Jutro jedzie do furciaczek. To akt desperacji z naszej strony. Nie mamy żadnych deklaracji a mamy jeszcze na utrzymaniu w hoteliku Sambę. Jak nam nikt nie pomoże to same wylądujemy w kojcu:-( Błagamy o pomoc dla Lolka i dla nas.:oops: