-
Posts
2830 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by infers
-
[url]http://images27.fotosik.pl/243/de0930b51a5f1722.jpg[/url] Ale suuper zdjęcie, tak wygląda lab w 7 niebie:loveu::loveu:
-
[quote name='Izabela124.']Ale mendy z was hehe[/quote] Mendy:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='cuciola']Pamietacie te fotki? lezy na plytkach :D Poza tym wczoraj bardzo sie wystraszylam bo po wieczornym spacerze jak rok temu Yoghi jakies trawsko wciagnal do nosa i zaczal kichac Na szczescie to nie zadnen klos.. dalam wazeliny plynnej troszke do nosa zeby w razie czego sie nigdzie w srodku nie wbilo.. ahh ile zachodu zeby psu do nosa dac kropelki! cala podrapana jestem! tak sie wyrywal! no ale na szczescie przestal kichac i humor mu dopisuje :)[/quote] Jeszcze jaki malutki:loveu::loveu::loveu: Ale miałaś przygodę:shake:, ale dobrze że już wszystko okej:multi::multi:
-
Ale dużo fot:cool3:
-
Ciekawe czy Timowi sie pod sufitem poprawi jak Abi przestanie krwawić:razz:
-
Mój Kochany Labrador Barni i Sasza oraz ich wspólni Kumple -zapraszamy
infers replied to Basia i Barni's topic in Galeria
Cześć!!!:loveu::multi: Nie wiedziałem, że Barni taki sławny jest:cool3: -
Gratuluje 50 strony:multi::multi::multi::multi:
-
Ale wy tu gadacie:evil_lol:
-
Heloł!!! Co u boksa twego:cool3:
-
[url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobik/0334dd1d.jpg[/url] Ale niucha:evil_lol::evil_lol::loveu:
-
[url]http://images30.fotosik.pl/243/3d1bf6c49033f749med.jpg[/url] Jaki czysty:)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
infers replied to betty_labrador's topic in Galeria
Cześć Betyy!!! [url]http://img57.imageshack.us/img57/7263/dscf1704jm7.jpg[/url] Śliczna morda nie myta:loveu::loveu::evil_lol: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
infers replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu'][URL]http://img523.imageshack.us/img523/6941/frania3kj0.jpg[/URL] buahahahah jak ona koszmarnie tu wyszła :evil_lol: mam nogę w gipsie :evil_lol: Marysia - wyślij mi te fotki na PW (duże), to wrzucę sobie na stronkę :loveu: Marysiu - aha i masz PW.[/quote] Co żeś se zrobiłaś?:mad::shake: -
[quote name='aleb']Dzisiaj Figa nie chce już jeść. Możliwe, że dzisiaj wieczorem będzie poród. Trzymajcie kciuki![/quote] Ciekawe o ile powiększy się twoja retriverska banda?:cool3::cool3:
-
A Ty do Szczyrku jedziesz?:cool3:
-
Cześć! Dawno fotek tu nie było:razz:
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]I jak tam "walka" nadal trwa?;D[/COLOR][/quote] Narazie nie chce mi się walczyć:shake::shake:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']aha.. zwiedzanie jest nudne... no mam nadzieje:) heh:) to miłej podrózy tak juz na zapas życze i tego zwiedzania oby jak najkrótsze było:evil_lol: chyba ze lubisz zwiedzac to tez kótki zeby byly szybciej fotki:evil_lol:[/quote] NIe lubie wyciecze, ani zwiedzania:eviltong: [quote name='Rinuś'][URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/t.jpg[/URL] [B][I]heloł :loveu:[/I][/B] [B][I]heh jak leży to też się jej tak tłuszyczk rozlewa jak Brutusowi :evil_lol::evil_lol: a potem mi gadają, że mam grubego psa :evil_lol:[/I][/B][/quote] A ile on waży bo Lena teraz 33 a ważyła 35:razz: [quote name='Tinka:)']Lena jest gruba : P[/quote] Schudła 2 kg, ale to dopiero połowa drogi:evil_lol: Zaraz jakieś foty dam:razz::cool1:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']po co do wilna?? jesli mozna wiedziec to w takim razie jak wrocisz dasz fotki jakos wytrzymamy:)[/quote] Sam nie wiem po co, zwiedzać coś chyba:shake: We środe rano dam dużo fot:cool3:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
infers replied to betty_labrador's topic in Galeria
Retjever się utopi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Tinka:)']takowych nie posiadam w tejże chwili : P mogę dać stare, jak zwykle : P[/quote] Ale te stare kiedyś nowe były : P
-
Hejka! Dzisiaj fotek nie będzie ani jutro, bo musze jechać do Wilna:angryy::angryy::-(:placz:. A chce mi się...:-(
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']super:D widać że patyki wyraźnie jej smakuja:) jak przekonywanie rodziców by zabrac lene??:D[/quote] [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No to walcz dalej!!:D Żby ten śliczny morderca patyków pojechał z wami:D [/COLOR][/quote] Negocjacje trwają:eviltong::evil_lol:;) [quote name='Izabela124.']Witanko Wsio nadrobiłam hehe ale tego było....[/quote] Cześć:loveu: [quote name='xxSweetGirl93xx']Hej:) a wy gdzie ze was nie ma cały dzien?? fotki poprosimy :):) i lenki z tobą tez:D:D hehe:)[/quote] A ja spałem długo, potem z Leną do weta(kontrola ucha). Nie wiem czy mi się dzisiaj fotki będzie chciało wrzucić, ale postaram się zmobilizować:)
-
[quote name='Tinka:)']kto wie:diabloti: dziadek uczył bukieta skakać przez hopkę!:evil_lol: nic nie będę:cool1: ożesz ty, a ja już poszłam :placz::placz: wyślę pw:razz:[/quote] Ooo spotkanko:cool3::cool3: [SIZE=1](Martyna powiem twoim rodzicom:diabloti:) [/SIZE]
-
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/tttttt.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/ttttttt.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/tttttttt.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/ttttttttt.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/vdfiis.jpg[/IMG]