-
Posts
2830 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by infers
-
Mój Kochany Labrador Barni i Sasza oraz ich wspólni Kumple -zapraszamy
infers replied to Basia i Barni's topic in Galeria
Cześć!!!:loveu: Szybko, szybko foty!!!:multi: -
[quote name='ewka i haker']hej ale duza ona juz jest[/quote] 58 cm w kłębie
-
[quote name='Tinka:)']Do zobaczenia za tydzień:bye:[/quote] Nareszcie pojechała, a teraz ja przejmuje władze nad jej galerią!!!:diabloti::razz: Dam foty szczurka zaraz:cool3:
-
[quote name='Tinka:)']ićć spać : P[/quote] Nie!:diabloti:
-
[quote name='Tinka:)']ładuje się... ponad 200mb:roll:[/quote] A co to znacy 200mb:roll::evil_lol::diabloti:
-
[quote name='Tinka:)']:evil_lol::evil_lol: ale sobie brata wychowałam:loveu: załaduję ale nie wiem czy dam, wasza strata, ha!:diabloti:[/quote] Wiesz nawet najlepiej wytresowanym osobnikom odbija, tak więc lepiej daj filmik:eviltong:
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Hahahaha:D Nieźle:P [/COLOR][/quote] Hahha to jest jak trzeba ją wyciągnąć:eviltong::evil_lol: [quote name='xxSweetGirl93xx'][URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/00000.jpg[/URL] świetne:loveu: [URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/0000000000.jpg[/URL] boska ma mine:D to lenka jedzie z wami?? i kiedy jedziecie bo musze sie nastawic od kiedy nie bedzie fotek lenki...[/quote] jedziemy 20, ale bratu kaze wstawiac zdjecia:cool3: [quote name='Kinia']Nareszcie się doczekałam zdjęć;) Śliczne fotki! Miłego wieczoru![/quote] Warto było czekać:razz:
-
[quote name='Tinka:)']heee, nie jestem : P jasne, na podryw szamponów i kremów do stóp:diabloti::evil_lol::evil_lol: filmiku nikt nie chce?:-([/quote] Becia, weź Ty jej coś powiedz bo normalnie wyjde ze siebie i stanę obok:angryy::angryy::angryy: Daj ten filmik:evil_lol:
-
[url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1060559.jpg[/url] Co to za bajzel na stole!!!:mad::mad::mad::evil_lol: Amfija nie będzie zadowolona:shake: A czy ty na tych zdjęciach, nie jesteś troszkie podmalowana:cool3:
-
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/000000.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/0000000.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/00000000.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/000000000.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/0000000000.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/0.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/00.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/000.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/0000.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/00000.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tinka:)']a ja jak chcę to idę, jak nie chcę to nie:evil_lol: 'tyle że ja mam 5min na piechotkę : P[/quote] Ja mam 20 min piechotą:eviltong: [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/84e08cf7.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/8738f8f3.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/b30dd72a.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/79f6f9fe.jpg[/IMG] [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/e4d61bdf.jpg[/IMG]
-
Mój Kochany Labrador Barni i Sasza oraz ich wspólni Kumple -zapraszamy
infers replied to Basia i Barni's topic in Galeria
Co tam u retiverów?:razz: -
Czeeeść!!!:loveu:
-
Ależ, piękne rumaki:loveu::loveu::evil_lol:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
infers replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='Tinka:)']i ja wyszłam na tą wredną:diabloti:[/quote] Nie pierwszy, nie ostatni raz:P:loveu: [SIZE=1](Moja krew;))[/SIZE] -
Cześć:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
infers replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
KOngratulejszons!!! Wszystkie Marciny to fajne chłopaki:eviltong: Czekamy na foty:razz: -
Heloł!!! Dawaj foty:mad::mad::mad:
-
Galeria Owczarka Farka :) Zapraszamy :)CoDzienna Porcja Fotek:)
infers replied to limoncia's topic in Owczarek niemiecki
Gdzież łona się podziewa:candle: -
[url]http://images33.fotosik.pl/318/2c875db142288cc1.jpg[/url] Nuuda, ale żeś psa znudziła;)
-
Cześć! [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No właśnie:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/quote] Właśnie:eviltong::razz:
-
[quote name='moniska']Kiedy będą jakieś zdjęcia? ;)[/quote] Właśnie:cool3::cool3::cool3:
-
[quote name='goldenka245']Dawaj te zdjęcia!:cool3::evil_lol:[/quote] Właśnie nie mogę się doczekać kiedy te robaczki zobaczę, a szczeniory wszystkie silne?
-
[quote name='Kinia']Trudno przenieśli Cię i tyle. Nie denerwuj się bo to i tak nic nie da;)[/quote] Szkoda nerwów:angryy: