ja sie pytam , czy agresywny , jesli jest odpowiedz ze nie , to nie puszczam psa (jak wiekszacs wlascicieli) tylko sie ptam , czy moga sie obwachac i tyle jak nie to nie
ale czasem tez bywa tak , ze ktos do mnie zagada , ze duzy pies , itd. to mowie , ze duzy , ale nie ma w sobie agresji i wtedy juz sie psy wachaja , bo jesli ten drugi jest nieagresywny , to ja nie mam nic przeciwko temu