Edzia była wczoraj w gazecie w W-wie :) Czy przypadkiem nikt w jej sprawie się nie odezwał?? :cool3:
To było niepodziewane ogłoszenie, więc ogólnie nie takie jakie powinno być, w sensie informacji... no ale może fotka się komuś spodobała i ktoś zechce wysłuchać jej historii...
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7831/nowyobrazrm6.png[/IMG]