Jump to content
Dogomania

kalcia

Members
  • Posts

    720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kalcia

  1. Betka bedzie jeszcze rzadzic nad swiatem, zobaczycie
  2. Bet to twarda laska, duzo przeszla, musiala w koncu w slumsach sobie dawac rade ;)
  3. Slodki Tofik szuka najlepszego domku! :loveu:
  4. Rany, super!! Wyglada o wiele lepiej! Widac ze humor mu dopisuje :) Ciesze sie strasznie ze coraz lepiej z nim!
  5. Toficzek, jak tam toficzek? :loveu:
  6. Oh kurcze, ja to jednak tempa jestem, ale ciotka Neris mi wytlumaczyla! Gratulujemy wyboru Merzet! Malizna to superdziewczyna! XD
  7. Neris, ciotka, wyczysc swoja skrzynke!
  8. BETKA BETKA!! zadna Sonia, kojarzy mi sie z Mortal Combat :angryy:
  9. pikne zdjecie, betbet chce powiedziec "co sie wpychasz w mojego schowka" betka, ma charakter lekliwo-ciekawsko-ostrozny ;)
  10. o rany, powazna sprawa z maluchem :( biedny kochany piesek...
  11. pucka powinna zaczac druga klatke pelna facetow, bo kocha bronka ;) ale czemu nie zostawic sobie beciutki :)
  12. mam nadzieje, ze maluszek bedzie mial wiecej szczescia ._.
  13. agutka sie leczy, po za tym, byly oddzielone od siebie ponad miesiac i wcale sie tym nie przejmuja :p
  14. Betka to na serio fajna swinka. Taka dzielna! Jak dostala kolniersz, to tylko chwile wariowala ;) Potem sie uspokoila i nawet nie probowala wkladac sobie lapek pod niego. Nie to co taka jedna, ktora mam ;) Szukamy super domku, najlepiej taki, co sie na swinkach zna :loveu:
×
×
  • Create New...