Jump to content
Dogomania

kalcia

Members
  • Posts

    720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kalcia

  1. nowe zdjecia Nobu, kupilam sobie nowy aparat i szaleje :) [IMG]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/IMG_0247.jpg[/IMG] [IMG]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/IMG_0248.jpg[/IMG] [IMG]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/IMG_0249.jpg[/IMG] [IMG]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/IMG_0253.jpg[/IMG] [IMG]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/IMG_0254.jpg[/IMG] [IMG]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/IMG_0255.jpg[/IMG] [IMG]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/IMG_0268.jpg[/IMG] [IMG]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/IMG_0276.jpg[/IMG] [IMG]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/IMG_0292.jpg[/IMG] [IMG]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/IMG_0293.jpg[/IMG] [IMG]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/IMG_0304.jpg[/IMG] [IMG]http://i125.photobucket.com/albums/p76/kalcia0/_Nobu/IMG_0311-1.jpg[/IMG]
  2. ochrzcila samochod, na szczescie ;) zobaczymy co na temat malizny powie psycholog :o
  3. no to dobrze, mam nadzieje, ze sie Malizne wyleczy :P moze ona ma depresje? :O
  4. uh, no to faktycznie niefajnie :/ jest jakis psi psycholog zeby stwierdzic co moze byc przyczyna??
  5. Jak tam Nerisku? Bursztynka pojechala?:o
  6. no w sumie, tzn, ja bym przelala na poczatku sierpnia, ale myslalam, ze mi dasz dane wczesniej ;p
  7. hahaha, a to psina! nie ma co! ;) ciotka Neris tez mi wisi adres i kontowe numerki ;p
  8. poidla ferplastu sa fajne, tylko faktycznie do klatek z pionowymi pretami XD ciotka, beta nie mozna stresowac, to swinki po przejsciach! ;p
  9. ale malizna piknie wyglada :] cieszymy sie, ze idzie tak dobrze w nowym domku ;)
  10. powinni sie tu w kolejkach po beta ustawiac!
  11. Betka cos malo ma zagladajacych, a to dziwne :P
  12. tak jest, tofik szuka super domku ;)
  13. wyglada na serio bardzo dobrze! i widac, ze rozpiera go energia :) szukamy najlepszego domku dla toficzka!
×
×
  • Create New...