-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
[quote name='Maupa4']Zobaczcie :oops: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251040-Koniec-świata-nastąpił-czyli-Bukowy-bazarek-w-trakcie-tworzenia[/URL] Jutro - to znaczy dziś rano - dokończę :roll: O matko - nigdy nie myślałam ze to tyyylee czasu zajmuje a i tak końca nie widac :mdleje:[/QUOTE] Cuuudne są! Nic mi nie mów - ja dziergam i dziergam i jeszcze ostatni wór mi został do opisu. Zaparłam się i nie pójdę spać,póki nie skończę :) eDIT: sKOŃCZYŁAM !!! Będę wdzięczna za hopanie czasem :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251015-do-22-02-dla-zaraczonej-Buki-na-duży-cyc-stopę-i-maaasa-dla-dzieci?p=21880288#post21880288[/url]
-
Oj Buka, Buka... A ja Wam pokażę co tworzę, ale dokończę dopiero jutro w nocy, bo idziemy do schronu z Młodym na Dzień Kota :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251015-d%C5%82ugo-si%C4%99-b%C4%99dzie-robi%C5%82-nie-pisa%C4%87-prosz%C4%99?p=21880324#post21880324[/url] jak macie jakieś uwagi do piszcie :)
-
[quote name='JankaBezZiemii']:evil_lol: ja też czasem myslę czy by ich nie pogubić ;) moja koleżanka co już ma dorosłe mówi że trzeba je teraz całować i tulić bo potem jak są nastolatkami to się człowiek zastanawia czemu nie podusił jak małe były :diabloti: (to żart ofkors ;))[/QUOTE] Wiesz, mój ma niecałe 4 lata, a ja naprawdę mam czasem ochotę przytulić ciut za mocno...
-
Chciałam powiedzieć,że tworzę, ale idzie mozolnie... Wyszłam z wprawy ;) No i jak ostatnio robiłam bazarro, to Młodego jeszcze na świecie nie było chyba, bo nikt mi nie roznosił tego, co układam, nie wcinał się w zdjęcia i nie marudził nad uchem :D Albo był, ale za mały na to wszystko... Ech, a jak mi mówili, że jeszcze zapragnę wsadzić dziecia spowrotem w brzuch to nie wierzyłam ;)
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
gameta replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Już ponad 2 lata u jamora czeka na DS?[/QUOTE] przecież Jamor adoptował Tupka, on już nie czeka na DS, tylko go ma. Poczytaj wątek :) -
o mamo... Buka no weź... no mnie na pewno zastanie weekend z bazarro, jakiekolwiek próby zrobienia czegoś wcześniej są torpedowane przez moją pracę i stado łosi, którzy przesyłają mi szczątkowe informacje spodziewając się że jestem wszechwiedząca albo mam szkalną kulę z której wyczaruję to co jest im potrzebne... Masakra, mam mordercze odruchy ...
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
gameta replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
jaka radość na pysku :) -
[quote name='JankaBezZiemii']kto z tych okolic niech uważa! znowu świr! [URL]http://kontakt24.tvn24.pl/temat,przysmak-pulapka-z-gwozdziami-w-srodku-pilnujcie-swoich-psow-i-kotow,113708,html?categoryId=496[/URL][/QUOTE] Wiesz, jak bym dorwała takiego skur.....la, to by przy mnie osobiście zeżarł wszystko co przyniósł. A jak by nie chciał, to bym per rectum zaaplikowała. Naprawdę mam mordercze odruchy przy takich zwyrolach.
-
Ignac miał 9 miesięcy jak wróciłam do pracy, na pełen etat, na drugi koniec trójmiasta. Mogłam z nim siedzieć aż tyle, bo jako rasowy pracoholik miałam niewykorzystany urlop z 3 lat :) Jak tak siedziałam, to siłą rozpędu mogłabym siedzieć i dalej, ale jak już wróciłam, to urosły mi skrzydła. Dla mnie praca jest ważna, nie tylko ze względów finansowych (samotna matka, bez alimentów) ale i psychicznych - ja po prostu lubię :)
-
[quote name='Cudak']To skąd w przedszkolach owsiki? Warto poczytać o pasożytach: [URL]http://ekomama.pl/?p=1020[/URL][/QUOTE] miałam na myśli robaki od psa. W naszym klimacie praktycznie się to nie zdarza :) Ludzkie robale to i owszem ;)
-
Maupo, a może by jej ograniczyć przestrzeń życiową? Kennelem na przykład? Co prawda zawsze kennel wyglądał mi na narzędzie tortur, ale czasami, pro bono ... Czasem na psach nie robi wrażenia... Tym bardziej, jak jest między ludźmi w kennelu a nie gdzieś za szafą. Pokazywanie środkowego palca ze słoika bardzo mi się podoba - niech se nie myślą, a co! Trzymajcie się :)
-
a nie wprowadziłaś jakiegoś nowego owocu/warzywa do diety? Bo faktycznie w takim układzie wygląda na alergię...
-
co ty, na robaki szansa 1:1000000 jak nie mniejsza. Na podrażnienia jelitowe dobre są prebiotyki - tylko podpytaj o taki bez laktozy,skoro niby przez to. Ja stawiam na jakąś wirusówkę, która tak idzie bezgorączkowo. Najważniejsze żeby pił, możesz mu podać wodę z elektrolitem (w aptece kupisz) Niestety, u dzieci kupkowe problemy to norma ;) A że organizmy wrażliwe to wolniej wracają do normy.
-
[quote name='motylek1007']1/4 kubka mleka, czyli wychodzi mniej wiecej 50 ml mleka. Boje sie troche strzykawką, własnie dlatego ze sie zachłyśnie. Jak płacze to mu nie podam. heh, moze mu sie odwidzi i pociągnie z butelki. Nie wiem dlaczego ja odrzuca i tylko cycka akceptuje[/QUOTE] Zadzwoń do lekarza i powiedz, że takiej ilości nie jest w stanie wypić - niech ci da coś w syropie, bardziej skoncentrowane... Swoją drogą lekarze nie myślą- jak dziecko jest karmione cycem, to nigdy nie chce z butelki pić...
-
ja też podawałam strzykawką - trzeba pamiętać, że nie "strzykasz" prosto w gardło, ale w bok, po policzku od środka, żeby dzieć się nie zachłysnął :)