Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. jest allegro zdaje sie. i to wszystko. na pierwszej jest kontakt
  2. Pysio głuchy i upośledzony Foxik wraca do schronu z powodu alergii.... [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5351/dsci1910gr3.jpg[/IMG] __________________
  3. Lolcia:) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/8312/lolaaugustwarszawa2008lt9.jpg[/IMG][/URL]
  4. hm...banerek Lolci prowadzi do Zenusia. Lolci nie zgub się nam, skacz po domek
  5. Podrzuce Pysia jeszcze raz. Calin jak Babcia?
  6. Lolci odnowilam allegro podswietlone. Do domku hopaj aktualizacja: Lolcia nie potrzebuje juz zadnego transportu. Jest po zabiegu oczek. Miala podwyzszone cisnienie, to zostalo "usuniete" zabiegiem zwanym ablacją:) i teraz juz ją oczka nie bolą.
  7. w góre Czarecki po domek:)
  8. Dobrze, ze przynajmniej Lolitka nie siedzi w schronie w taki deszczowy dzien. Ale nadal pilnie potrzebuje domku:(
  9. dobrze, ze tak pozytywnie reaguje na dotyk i przytulanie:) kochany piesek.
  10. chyba cos wyczytalam ze kolo Piły. Ale nie jestem pewna. Zreszta to chyba mało ważne, bo na pewno jest mozliwosc dowiezienia go. Callin jak on się zachowuje w domu? Opisz "wady", zalety... Dzięki:)
  11. Drwal jest wspaniały:):multi: Dalyscie go juz na metamorfozy:cool3:?
  12. Charly

    Barf

    no patrz:-o moj Filip nie lubi za to jagnieciny:evil_lol: Jutro mu kupie jelenia:diabloti: Daniela:( Mam nadzieję, ze ten Daniel mial dobre życie zanim go ubito.
  13. Charly

    Barf

    [quote name='EMT']:evil_lol::evil_lol: Też od czasu do czasu zapodaję królika, ale wchłoniety jest tak samo jak cała BARFowa reszta bez żadnych przywilejów:sabber:[/quote] :multi:czyli jest nadzieja:multi:
  14. :evil_lol::evil_lol::loveu: Z Zenusiem to jeszcze spoko. Ale jak klikam na banerek slepego Drwala...to prowadzi za TM ..innego psa:smhair2:
  15. noo:-D Radunia to okropne:-(
  16. Lola szuka domu:-( czy Wam tez pokazuje sie Zenus jak klikacie na banerek Loli?
  17. 1.Mial juz Stink tą operacje? prosze o info na pw poza tym 2.stosunek do psow; czytam ze ok. a koty? wiadomo? dzieci? 3.jaki dom? mieszkanie czy tylko dom z ogrodem? A jesli mieszkanie to chyba tylko z windą lub nisko, zeby dal rade po schodach....? dzięki ( na pw prosze- aktualizuje wątek o slepkach)
  18. i nadal nic? Piękny Foksiu oddany z powodu allergi..traci dom na dniach. Pomocy!!!
×
×
  • Create New...