[quote name='patch75']:shake:kto pomoglby ze znalezieniem domu w niemczech?nie mam wtykow[/quote]
Patch75 moge go przeslac tu i owdzie. Prosze podaj mi wszystko co wiesz o psie (nie czytałam watku) charakter, stosunek psy, suki, koty, dzieci. stand zdrowia/ co zostalo zrobione,zbadane, wykastrowany? zostaje sam, nie ? oraz jego zdjecie. NIe mam wtykow, ale moge go pooglaszac:)
Jednak teraz Niemcy zalewani sa psami z Hiszpani i Turcji:shake:
acha na pw prosze daj mi to. tu tez chyba nie zaszkodzi. chyba ze jset, a ja nie wiem;)