Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. acha:lol::evil_lol:
  2. strona wstecz, czy cos nowego jeszcze?:)
  3. Charly

    Barf

    nie wiem czy kojarzę, ale chyba pisałas tutaj o tym. tak czy siak...mądry psiak;) nigdy, przenigdy nie dawajcie psu krolika;) Bedzie chodzil za Wami krok w krok przez caly dzien, w nocy jesli wstaniecie do ubikacji np. też....-to nic...to zawsze robił- tym razem piszcząc, skarżąc się, płacząc i robiąc nigdy wczesniej nie widziane slupki prosząc prosząc prosząc o krolika non stop. przez caly dzien meczy o krolika. po posilku, przed posilkiem. tylko w trakcie jest cisza. kilka sekund:roll::evil_lol: W koncu pozna nocka polozy sie spac z wielkim jękiem i wzdechnięciem. Sny wielce niespokojne. pewnie załatwia króliki hihi
  4. :-o:-o najpierw kliknęłam na ten wątek...potem zobaczylam zdjecie psa...wiec sie znow wykliknęłam...myślalam ze pomyliłam watki....weszlam raz jeszcze...a to Toska:loveu::loveu::loveu: Slicznie wyglada. cudnie. Te psiaki u Ciebie hop! tak sie zmieniaja:loveu:
  5. piękny ten pies. trzymam kciuki. musi sie udac
  6. też i wierze w jakis cud
  7. Piesek ładny, mądry pewny siebie i niewidomy szuka domciu:)
  8. dom dom domeczek na już
  9. daj maxiowi domek:). Jest bez oczka nie ze swojej winy. nie ze swojej winy siedzi za kratami. Czeka na dom, który mu sie nalezy.
  10. psy są wspaniale. nie pozwolmy siedziec im za nasze grzechy w schronach:-( w góre cudowna parko w góre
  11. no wlasnie. Binka- ona sie Binka nazywa:)
  12. ***[url=http://pl.youtube.com/watch?v=F462mDislHE&feature=related]YouTube - ALF - Civil Disobedience[/url]
  13. Chapelek:) jutro postaram się zrobic mu jeszcze kilka ogloszen. Jakby kto chcial wyroznic, to piszcie. (wyroznienie jakies 15 zl)
  14. nie przejmuj się. Dalas dom innemu Dziadeczkowi:) Czarus nadal szuka domu
  15. Lolcia szuka domu:) Jest kochana i po zabiegu ablacji. czyli nie potrzebuje zadnych kropelek dozywotnie itd. teraz kropelki po zabiegu a potem luzik:)
  16. podrzuce Orzeszka i powyzsze;)
  17. Charly

    Barf

    hallo hallo :scream_3: ciotka Martens robi jadlospisy na ochotnika:lol::cool3:
  18. ok. dzieki. to juz nie przesylaj na pw.:)
  19. Mru kulturalnie sie zegna na kazdym watku. Ja tez zegnam Mru na watkach, a potem biegne na nastepny a Mru jeszcze jest i nie moze skonczyc sie zegnac:evil_lol::evil_lol:
  20. Jej, tu biją...:smhair2: Powiem Wam ze normalnym ludziom takie historie do glowy by nie przyszly. Czytalyscie watek Ozziego?
  21. [quote name='patch75']:shake:kto pomoglby ze znalezieniem domu w niemczech?nie mam wtykow[/quote] Patch75 moge go przeslac tu i owdzie. Prosze podaj mi wszystko co wiesz o psie (nie czytałam watku) charakter, stosunek psy, suki, koty, dzieci. stand zdrowia/ co zostalo zrobione,zbadane, wykastrowany? zostaje sam, nie ? oraz jego zdjecie. NIe mam wtykow, ale moge go pooglaszac:) Jednak teraz Niemcy zalewani sa psami z Hiszpani i Turcji:shake: acha na pw prosze daj mi to. tu tez chyba nie zaszkodzi. chyba ze jset, a ja nie wiem;)
×
×
  • Create New...