Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Witam i tu:) Tak się zastanawiam skąd w wzięly się kangale i hodowle poza Turcją, skoro wywóz tych psów z Turcji jest zakazany?
  2. i co? dzwonil ktos z allegro? są jacys obserwatorzy? cokolwiek:-(
  3. [quote name='Ra_dunia']RM też przelała pieniążki, które zostały po Loli. Czy je również przesłać na rzecz psów Pani Romy?[/quote] Czy możesz wysłać RM pw w tej sprawie. Moze ma jakas inna sugestie. Dzięki ---------------------------------------------------------------- Ciekawe jak tam para zakochanych:loveu:
  4. wszyscy się dobijają tu o konto:evil_lol::loveu: hop! hooop!
  5. [quote name='Isadora7']Na szczęście weekend więc będzie czas wykończyć :)[/quote] Dzieki wielkie:) Dane wtedy na Weronię:) [B][I][B]tel: (0) 511-819-130[/B][/I][/B]
  6. Czarus ma ponad 200 wejsc na allegro (zobaczymy, co przyniesie weekend;)) i czekamy na plakacik Izadory:)
  7. Hop! nasz slepy Czarus mial u mnie bazarek. Ale na razie go nie potrzebuje. Więc bazarek pojdzie na Filifionke. na razie jest 100zl, konczy się 3. pazdziernika. Wiec jakos tak kilka dni potem wplacę bazarek na twoje konto podaj prosze konto na pw ps. bazarek czarusia jest w moim podpisie
  8. Ostateczne oswiadczyny w sprawie 300 zl pana Jacka: najpierw mialy isc na Ewę (z mojego podpisu), ale dziewczyny powiedzialay ze Ewa potrzebuje domku nie pieniędzy. Potem byla Barbi staruszka. Rozmawialam z opiekunami na pw- tez nie jest konieczna kasa, tylko bardzo konieczny jest dom! 300 zl zostanie w takim razie przelane (250 z konta Ra-duni i 50 z konta Rybc!) na konto pani Romy i jej psow. zaraz podam wątek. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108104[/URL] edit; dziewczynom wyslalam pw. Bazarek Czarusia: Na razie Czarus nie potrzebuje wsparcia finansowego, więc bazarek idzie na Filifonke z ropomaciczem, która jest na DT u Hop!. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10959662#post10959662[/URL]
  9. Pan Jacek (nick na dogo Brutus_L) przekazuje na p. Romę i jej psy 300 zl. Będą przelane na podane konto. Dajcie prosze znac jak pieniądze dojdą. Dzięki
  10. Dokladnie nie rob przelewu. Dla mnie sprawa zywienia Lolci nie jest smieszna. Jak widać w liscie p. Eli, Lola nie toleruje suchego jedzenia i w przegiągu 3 miesiecy DT mozna bylo na to wpasc.to raz, a dwa Lola miala niedowage w momencie jak opuscila DT, ponieważ RM ograniczylas jej jedzenie, bo kupczyla za duzo. Czego nie robila u Mru i czego nei robi u pani Eli, poniwaz jest wyprowadzana na regularne spacery. Nie chcialam juz do tego wracac. Ale smiac nie ma się z czego.
  11. Mnie się wydaje, ze większośc zdaje ale ja przy próbie nr 1 -przejechałam na czerwonym (fakt, ze byla to budowa i jakies postawione swiatelko:evil_lol: na srodku drogi i wszyscy przede mna jechali na czerwonym no to ja też ...:roll:) próba Nr. 2 wjechalam w uliczke jednokierunkową:oops: proba nr. 3: zdane:multi::multi:
  12. [quote name='Koperek'][B]Neczka[/B], a nie lepiej byłoby jej zasponsorować taką szmaciano-gąbkową budkę, jak [B]Ambra [/B]pisze tylko trochę większą, niż jej potrzeby (np. dla większego psa), żeby do środka można było włożyć jeszcze ten wiklinowy koszyk, o którym piszesz?? Takie gąbkowe budki mam na balkonie dla swoich kociaków i jak któryś w zimie przyjdzie, a my w pracy to śpi w takiej póki ktoś do domu nie wróci. Fajna sprawa;)[/quote] a ja mam pytanie troche z innej strony. bo jesli jej sie taka bude kupi, to na pewno ona bedzie w niej siedziala? czy inne mlode sunie ją wywalą? nie zebym myslala, ze mlodym suniom sie nie nalezy, ale wiecie..
  13. Kasia przekazala tylko jak Lola wyglądała, a sytuacja rozwineła sie na watku, kiedy poruszona zostala kwestia odzywiania. Ten temat zostal wyczerpany.
  14. o kochana to ju musisz osobiscie do Weroni pisac. A to moze potrwac:eviltong:
  15. wspanialy banerek. uwazam ze podpisy są stanowczo za krotkie jaka ona jest piękna wielokolorowa:loveu: cudna:loveu:
  16. [quote name='Weronia']bo Czaruś szybko zmienia zdanie i jest niezdecydowany...:oops: :eviltong:[/quote] ja byłam pewna, że to on, tylko nie chcialam skarżyc:cool3:
  17. RM- mialysmy ostatnio (i nie tylko) różnicę zdan w wielu kwestiach. Jednak bardzo Cie prosze wróc na wątek i i badz wspolnie z nami z Lolą i jej nową rodziną. brakuje tutaj Ciebie.
  18. nie wiem. Basia sobie poradzi:) Jak zawsze zresztą:) Uprzejmie obwieszczam decyzje pana Jacka vel Brutus_L, ze jesli Ewka nie potrzebuje kasy, to pieniądze idą na staruszkę Barbi. (Jest nowa na forum).
  19. a ile "krzyku" bylo, ile zamieszania:evil_lol:. Ale wyszlo Czarusiowi to na zdrowie. Baska tylko otrzymywala moje gg...Czarecki jedzie, czarecki nie jedzei, jednak jedzie, juz nie przyjedzie:oops::lol:
  20. [quote name='mru']:crazyeye: to Filipek? ej... serio? :cool3: jaki puchacz z niego się zrobił :p:loveu::eviltong:[/quote] na zdjeciu sie wydaje ze szelki za wąskie są. To tylko tak wygląda, one są całkiem luzem. maly jest puchaty jak misiek. wykąpany jest dwa razy szerszy:)
  21. Dzięki RM:) Pani Ela juz przez telefon mowila mi jaka malutka jest gladko i czysto zrobiona na droge:) Kasia mowila, ze ja chciala "wyprac":) Myslalam ze to ona wyprala Lolka:)
  22. [quote name='Weronia']Moi drodzy!! to prawda. zakochałam się w Czarusiu.:oops: i to na zabój. Jest psem mikruskiem, maleńkim i spokojnym, grzecznym jak żaden inny, bezproblemowym, nie brudzi w domu itd itd ... i w związku z tym, moja szanowna Mamcia, która wróciła dziś zza gór i lasów, stwierdziła, że Czarek.. może zostać jeszcze trochę (ja znam to "jeszcze trochę..:evil_lol:) Myślę, że dobrze się stało, jednak to zawsze dom, prawda?? Mam nadzieję, że nikt nie będzie zmieszany lub zły przez tak szybki obrót sprawy. Wiem że i Charly i Basia(ktora zorganizowała dla piesa miejsce u siebie) oraz wszyscy, którzy wspomagali Czarusia finansowo oraz kibicowali dzielnie na wątku i martwili się.. myśleli, że wszystko pójdzie tak, jak ustaliliśmy. Przepraszam za zamieszanie w takim razie. Bez Was ten pies siedziałby dalej w schronie!!! (albo.. nie wiadomo co by się z nim działo:shake:)[/quote] Weroniu bez Ciebie siedzialby w schronie (albo...nie wiadomo co by się z nim dzialo):loveu::loveu::loveu: Ja jestem bardzo szczesliwa ze zostaje w domku. To juz teraz nie musi sie przyzwyczajac do zimna i spac przy otwartym oknie:evil_lol::loveu: Basi jestem jak wszyscy tutaj szalenie i niewymiernie wdzieczna, bo jej propozycja otwarla schroniskowa bramę Czarusia...
  23. [quote name='Brutus_L']Dziękuję..[/quote] Ewcia chyba potrzebuje domu z tego co widze. Ale czekam na odpowiedz dziewczyn. ------------------------------------------------------------------ Czarecki szuka domu hop! hop!:)
×
×
  • Create New...