Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Od Brutusa 250? czy tam jeszcze cos innego doszlo? ps. tak czy siak pisze do Basi o zamowienie budy. Zaraz jak dostane odpowiedz podam Ci konto fundacyjne Baski
  2. Kasiu z Olsztyna jest Tomek,który wiózł naszego collaka z Elbąga do Warszawy kilka tygodni temu. Podobno sam częsciej tam jezdzi. Moze akurat. nie mam niestety jego numeru już, ale pani Ludwika na która pies poszedł będzie miala. już piszę ci pw ps. przypomnij proszę Ressel o umowie adopcyjnej. Zebym teraz ja nie musiala placic 100 za wyciągniecie suni na moje nazwisko
  3. [quote name='KasiaO']Jeśli chodzi o koszt transportu Pysia do Śremu to moje auto pali 9l/100 z Poznania mamy do Śremu 43 km ( tak wyszło na Zumi), więc 86km x 8l po 4,54 zł = 36 zł Pieniązki proszę pszesłać na konto tej uratowane przez nas biedulki.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10943366[/URL] dzięki;)[/quote] Ale ładne rozwiązanie:multi:
  4. Ależ on jest ogromny:-o:loveu: . Ogromny szczęsciaż:lol::multi: Moze zmiencie tytul, bo na serce idzie zejść jak się tu wchodzi;)
  5. Bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi: Czarusiowi życze jak najszybszego znalezienia domku, ale....poniewaz ta buda zostala sfinansowana ze środków dogomaniackich:loveu::loveu::loveu: jest zarezerwowana dla psów z dogomani:multi::multi::multi:. Więc jesli czarek szybciutko znajdzie domek będzie mozna umiescic w niej następnego pieska z dogo. A na razie nic nie slychac ze strony domków Czarusiowych:-(, zbilża się zima (juz teraz jest okrooopnie zimno) i ta buda dla Czarusia pozwala mi znow spokojniej spać Ra-dunia jak tylko powplywają pieniązki daj znac ile kto i jak i wtedy powiem Basi zeby zamówiła u stolarza budę:) lub może gdzies mozna u nas taką kupic. Ale mysle ze u stolarza bedzie lepsza. Baska zamawia tam budy. Zaraz z nia zreszta pogadam.
  6. Czuję się lepiej teraz. I mam nadzieję,z e cos sie zmieni. Jest dzis piękny wiosenny dzien. Biore to za dobry omen:) Oczywiscie jak bedziemy wiedziec co i jak kiedy wyjdzie podam linki
  7. niesamowity slodziak szuka domku:lol: [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/3870/jumpwi7.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Brutus_L']Mam już wszystkie namiary. Ok. 18tej będę w domu i wszystko załatwię.[/quote] :multi::multi::multi: :multi::multi::multi:
  9. zaraz Ci podam na pw. I znikam bo idziemy do gazety. Trochę sie tego nazbieralo. Nawet nie wiedzialam jak sporo.
  10. Kasi napisz prosze jakie masz informacje na temat stanu zdrowotnego hery. Ile ona teraz wazy? aaaa znalazlam wazy 46 a pamietasz ile wazyla jak wyszla? 38? dalej przybywa w szpitalu? Kasiu daj prosbe na transportowy, jak Rybcia wroci do domu to zmieni tytul. Transport Olsztyn- Warszawa tak?
  11. Charly

    Barf

    [quote name='bonsai_88']Charly a wiesz ile czasu zajmuje zrobienie pysznego, zdrowego [na indyku] rosołka? 10 minut, a później sobie pyrka bez twojej wiedzy ;)[/quote] no ja wiem, ja wiem;):evil_lol:. Ale i moj TZ uwielbia fast food. Ja mieska nie jadam i tak jakos sie przyznam rozleniwilam. Za to Filip jada wysmienicie hehe
  12. Charly

    Barf

    z tymi owadami to wiem na 100%. po prostu system odpornosciowy jak jest silny to sobie radzi z (prawei) wszystkim. A jesli nie- to..nie;)
  13. Ojej:-( Jaki cudny. taki lekko amstafowy pyszczek nie? Ra-dunia ja mam swoich wątków oglaszania zaleglosci. ale jest na dogo list gdzie mozna psiaka oglaszac. wystarczy się wszedzie:roll: zarejestrowac i mozesz ruszyc z ogloszeniami:lol: tu link [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9859[/URL]
  14. Charly

    Barf

    Jejku, ja w ta babeszjozę nigdy nie chce wierzyć, bo moje zwierzaki latem mają kleszczy bez liku (mimo zabezpieczenia) i nic się nie dzieje. No a psy wczesniej ( w latach 80tych) w ogole nie byly zabezpieczanie i nic nie bylo.. Ale teraz co rusz czytam o tym. Wspaniale, że Twoja sunia nie ma uszczerbku na zdrowiu:loveu::loveu::multi: wiesz- ja myśle im mniej chemi w ciele tym pies/czlowiek zdrowszy i lepiej wszystko znosi. (ja np. mam czasem taki czas, kiedy bardzo niezdrowo jem (pizze, slodycze, frytki, cola tylko i wylącznie:roll:)i wtedy wszystkie ugryznienia owadow pozostawiają okropne opuchlizny, a czasem musze jechac na zastrzyk.. Natomiast kiedy spędzam lato u rodziców i jestem na zdrowej kuchni mamy (zupki warzywne i ziemniaczki z ogródka) ugryzienia nie są warte uwagi...
  15. [quote name='orpha']Czesc Czaruś :loveu: , same dobre wiesci widze :) a ja przypominam ze jakby Czarus jechal przez Wawe i potrzebna bylaby pomoc to jestem do dyspozycji[/quote] Kochana Orpha:loveu:. 100.000 własnych zwierząt, male mieszkanie i zawsze kącik dla psiaka w potrzebie:buzi: Wszystko jest juz ustalone. do gdyni malego dowozi koleżanka Weroni, z gdyni odbieram go ja pociągiem. jade do Elbląga, a z Elblaga odbiera mnie mama Rybc! i wiezie do Lepna, gdzie Iwona już na nas czeka:multi:
  16. [quote name='Ra_dunia']Mój bank to Inteligo :) Tyle powinno wystarczyć. Ja w przelewach nigdy nie musiałam pisać nazwy banku. Jak już to adres i to nie banku, ale osoby posiadającej rachunek :) Teraz mam nadzieję, że wszystkie wpłaty na Czarusia przejdą bez problemu :D [SIZE=1]Jumper nieśmiało zaprasza na swój wątek...:oops:[/SIZE][/quote] no dobra już dobra:watpliwy: mnie się zawsze babka w banku pyta o nazwe:roll: ide na wątek Jumpera:lol:
  17. biedna sliczna i taka malenka i zrezygnowana.
  18. [quote name='gosia15']Nie jestem zwolenniczką publicznej krytyki Dolores.[/quote] generalnie masz racje. jednak ważne aby dolores innym psom nie oferowala tymczasu czy DS. lepiej pisac teraz tu otwarcie i potem wskazac ten watek potencjalnym osobom, ktore będą mialy kontakt z dolores, niz robic to na pw. Tutaj chodzi tu o psy w potrzebie i kazdmu brak czasu,nerwow i kasy na adopcje, ktore z gory są skazane na niepowodzenie. Nie wspominając o samej psychice psa. nie chodzi tu o krytyke czy ocene Dolores per se tylko jej zachowania w tym konkretnym przypadku, ktore jest nie do przyjęcia.Dlatego waznym jest trzymanie sie faktow i zachowanie kultury. Tego generalnie na dogo brak, jednak tutaj zostalo zachowane.
  19. RA-dunia nie mam od Ciebie pw. musze isc teraz z psem
  20. Ra-dunia, teraz widze dopiero ze w koncie ktory mi przeslalas brak nazwy banku.
  21. Jesli po podliczeniu wszystkich wplat, oplacenia czego trzeba wyjdzie wiecej niz buda kosztuje to zwolamy wszystkich wplacajacych i zdecydujemy co z ta kasą zrobic.
  22. nie mogę się powstrzymac. musze troche zlożyc hold Allahowi za zeslanie dobrych ludzi na ten wątek: RM, Mysza, Brutus:loveu::loveu::loveu: :modla::modla::modla: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: a jak Czarus znajdzie dom to buda bedzie dla następnej dogomaniackiej bidy i tak w kólko:)
  23. [quote name='Brutus_L']Wystarczy. Nie musicie już nic zbierać tylko Czarkiem się opiekujcie.[/quote] kochana krowo na miedzy. siedze tu i placze i okropnie (nie) dziękuje nie wiem co powiedziec. Czarus będzie mial swoja wlasną prywatną cieplą bude. po raz pierwszy po 10 latach.....
  24. [quote name='Brutus_L']Konto Ra duni to jest to samo co na transport? Dobrzy ludzie, napiszcie mi, prosze jak krowie na miedzy nr konta a jeśli to są dwa konta to dwa numery i które jest na trensport a które na budę żebym wiedział ile na które mam przelać.[/quote] rzeczywiscie lekkie zamieszanie jest na wątku. jeszcze weronia ze zdjeciami sie wcisla:evil_lol: zrobmy tak: poniewaz rybcia poszla odrabiac fizyke i nie moge od niej tego konta wyciągnąc prosze Brutus poczekaj do jutra z tą wplątą na ten transport ok? A buda jest na ra-dunie ok. wyslalam konto Ra- duni [B]Brutus koniecznie wpisz Twoj nick i "na Czarusia"[/B] nie wiem czy Ra-dunia ci przeslala juz konto. ale nie zaszkodzi przeslac dwa razy. wiec ja przesle na pw. Czy mozesz powiedziec ile tego będzie, zebysmy wiedzialy ile jeszcze trzeba zbierac? dzieki
×
×
  • Create New...