Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='Rybc!a']Ja też życzę wytrwałości i wielu nowych wolontariuszy . Mam nadzieję, że osoby wszczynające afery w tej chwili czują się usatysfakcjonowane . Chciałabym na koniec oficjalnie podziękować pani Joli- za wsparcie w każdej trudnej chwili, za trud wkładany w swoją pracę, za ogromne zaangażowanie i miłość do naszych podopiecznych . Nie wyobrażam sobie naszej placówki bez tej osoby.[/quote] oj jakoś mi się tak zacytowało. ale niech już tak zostanie.
  2. nio. gadulinka bardzo tęskni za swoim domkiem. caly czas siedzi w budzie. za dużo szumu i halasu wokół niej. jest nadal pogodna. Inne psiaki ją nie interesują. czeka na swojego człowieka.
  3. sporo adopcji. wczoraj jeśli dobrze zapamiętałam 7. Kilka rezerwacji.
  4. Nero w czwartek jedzie do domu:) Pierwsze wrażenie bardzo fajne. Ale oczywiscie bez wizyty zaraz po się nie obędzie:lol:. Skakac będę w czwartek.
  5. Pachyderek ma się dobrze i coraz lepiej:) Jest wesolutki jak zawsze:)
  6. na tych bidnych zdjęciach wygląda jak dziecko z patologicznej rodziny. ten wyraz twarzy....okrutne to jest. aż mnie zabolał bark ( nie wiem czemu bark akurat:lol:), jak zobaczyłam to zdjęcie na betonie i sobie przypomniałam... Wtedy myslalam, ze no tak, ze biedny, jak jeden z wielu. A teraz jak widzę jak się ma to naprawdę boli:shake:
  7. nie nie. nadal w schronisku. niestety. a to taki cudowny pies. marzenie.
  8. [quote name='hop!']Czyli dopiero jak będzie dom, to będą sterylki. Dobrze zrozumiałam?[/quote] tak. to przekazano mi dziś w schronisku. Jest dużo psów, które potrzebują sterylki/kastracji na już ( adopcje, psy już wyadoptowane...). Dlatego psiaki, które nie koniecznie na już idą do domu, będą czekać na sterylkę. [quote name='Lucyna']A jeśli byłby to dom tymczasowy?[/quote] to samo.
  9. Charly

    BARF in (e)motion

    a no:) sunia boooska ale wilk powyżej jest:loveu:;)
  10. Mru to co Wy zrobiliscie z tego psa:crazyeye: jestem pod wrażeniem:crazyeye:Przecież on myśli ze jest w raju. to co jemu się przytrafiło to jak 6 w lotto:loveu: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/grill/SDC18725.jpg[/IMG] :multi::multi::multi:
  11. i to dobre :evil_lol: [CENTER]KONKURS: kto co mówi lub myśli?[IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/grill/SDC18831.jpg[/IMG][/CENTER] [LEFT][B]Ala: [/B]byś się wstydził, Fiedka... [B]Gacek[/B] (myśli): wtf am i doing here? [B]Fiedka:[/B] ej no weź, fajna z niego dupa...[/LEFT] [/quote] hehehehhehehehehhehehhe:loveu::loveu::evil_lol:
  12. powiem Wam, mimo tego, że jest gruba, wygląda znakomicie i niczym nie przypomina psa w naszych schronisku. nie poznałam jej i nie tylko z powodu tuszy;) Wygląda na bardzo zadbaną i zadowoloną. Jest taka otwarta. nie była taka w schronisku.
  13. Fioletka mówila, ze juz w tym tygodniu weterynarz odstawi sterydy.
  14. [URL=http://img190.imageshack.us/i/lilka5.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3852/lilka5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img33.imageshack.us/i/lilka6.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4995/lilka6.jpg[/IMG][/URL] Kana ma jeszcze zdjęcia kotów. Jesli chcecie je zobaczyć, to ona mi prześle i wstawię. Mam nadzieję, ze Lila po odstawieniu sterydów zeszczupleje;)
  15. [URL="http://img20.imageshack.us/i/lilka1.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4903/lilka1.jpg[/IMG][/URL] jest ich więcej. wstawiam [URL="http://img188.imageshack.us/i/lilka2.jpg/"][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/8127/lilka2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img190.imageshack.us/i/lilka3.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4594/lilka3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img188.imageshack.us/i/lilka4.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/4907/lilka4.jpg[/IMG][/URL]
  16. jest kilka stron wstecz.
  17. dzięki:lol:. były 2 telefony. Z krakowa. zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie
  18. Kubuś jest zakochany;) Macedonia ma cieczkę i Kubuś bardzo by chciał zostać tym jednym jedynym;) Jest bardzo zaaferowany. Nic nie widzi nic nie slyszy, nic go nie interesuje. Wita odwiedzajacych merdającym ogonkiem i jest ogólnie bardzo przyjazny. Nie słyszałam, żeby szczeknął choć raz. Poza tym był dzis modelem. Pan z portelu robił mu zdjęcia:)
  19. Migotka jest ok. podeszła, merdała ogonkiem. Oczki nadal b. przestraszone i smutne.
  20. Zgodnośc z kotami zostanie sprawdzona jutro. Przekazuję informację od Lindy: sunie zostaną wysterylizowane w najbliższym terminie, ale potrzebna jest wcześniejsza deklaracja chętnych na adopcję suczek poświadczona uiszczeniem ( na konto schroniska) opłaty adopcyjnej i podpisaniem umowy adopcyjnej (może być przesłana).
  21. Mam zdjęcia suni, Kana nie może zalogowac się na forum. wstawię dziś wieczorem pózniej.
  22. Charly

    Metamorfozy

    koffany Snupek:loveu::placz::loveu:
  23. :evil_lol::evil_lol: no to jest straszne. mózg dziwnie czasem działa. przerażające;):evil_lol:
  24. JoSi jak dobrze, że ona ma Ciebie. Taką mądrą. Całe szczęście z tym załatwianiem, że się polepsza- jeden problem z głowy. A tym chlebkiem bidulka- co ona musiala przejść:shake: mój piesiu już od długiego czasu nie je znalezionego chlebka. Mięsko a i owszem. chlebek już nie.
×
×
  • Create New...