Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Wiele się nie dowiedziałam. Ale Linda mówi, że fajowi ludzie:)
  2. i pojechał Nerusiek. Wszytkiego dobrego. Oczywiście odwiedzę go:)
  3. byla dzis na spacerze. przytyła trochę, nadal jest kochaną, wesołą pogodną sunią. przykre, że nie ma swojego człowieka.
  4. no:loveu::lol::multi::evil_lol:
  5. Charly

    Barf

    u mnie skonczylo się odejściem od BARFu. pies zastrajkował rok temu:roll:
  6. i juz nie trzeba:) Tede w nowym domku. nie wiem nic co i jak. dowiedziałam się przed chwilką.jutro zapytam Lindy.
  7. Charly

    BARF in (e)motion

    pudle są piękne. Zartuję oczywiscie;)
  8. [URL=http://img32.imageshack.us/i/basia12.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3213/basia12.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://img198.imageshack.us/i/basia11.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3524/basia11.jpg[/IMG][/URL]
  10. Charly

    Metamorfozy

    Dyziek jaki lew:loveu:
  11. możesz mi przesłać na maila to ja wtedy wkleję. ale chyba nikt tutaj nie zachodzi oprócz mnie i Ciebie:lol:;)
  12. z tego, co ja pamiętam osoba adoptująca psy (DS czy DT bez różnicy) podpisuje umowę adopcyjną ze schroniskiem, a potem DS jeszcze raz. Jutro dokładnie popytam, jak Linda to sobie zorganizowała. Co do wykupu suczek też jest pewna kwestia którą jutro muszę omówić:)
  13. Mamy dwóch nowych wolontariuszy, więc spacerek już bardzo blisko
  14. Kubuś będzie dziś kastrowany:lol:
  15. :-onie poznałam jej. Sliczna, szczesliwa dziewczyna:lol: Mamy dwóch pierwszych wolontariuszy:multi:
  16. Tede jest smutny, czeka na spacerki i domek.
  17. Charly

    Metamorfozy

    Sliczności..jakie zdziwione na ostatnim:loveu:
  18. a może-może ja po prostu nie wiem jak smakuje mięso:evil_lol: dawno dawno temu....
  19. Kubuś jak odmieniony. Bardzo jestem zaskoczona jego zachowaniem. Przyjazny do wszystkich piesek. Nie szczeka na odwiedzających, na nikogo! Ale też jedno mu w głowie;) Natomiast Tede jest zdolowany i tęskni. Za kim to pewnie tylko on wie.
  20. [quote name='sleepingbyday'] a parówki sojowe sa BŁEEE!!! :eviltong:[/quote] to nieprawda. protestuję!!! ostatnio kupiłam w carefourze sojowe kiełbaski chili. chcialam zobaczyc jak smakują, ale......smakowaly jak prawdziwe mięso i nie mogłam przełknąć:evil_lol:. Ale jesli ktos lubi mięso to smakują wysmienicie. Ja i mój TZ nie czujemy różnicy. tyle ze nie są tłuste i nie mają oblesnych białych chrząstek i innych świnstwek w srodku...bleeeeeeeee
  21. Charly

    BARF in (e)motion

    no szok:-o:evil_lol: Tak czasem myślę sobie; dobrze, ze psy nie zwracają uwagi na swoj wygląd. co taki jeden pies z drugim-wewnątrz wilk- na zewnątrz cokolwiek, by sobie pomysleli...zapłakali by się;):evil_lol::oops:
×
×
  • Create New...