z tego, co ja pamiętam osoba adoptująca psy (DS czy DT bez różnicy) podpisuje umowę adopcyjną ze schroniskiem, a potem DS jeszcze raz. Jutro dokładnie popytam, jak Linda to sobie zorganizowała.
Co do wykupu suczek też jest pewna kwestia którą jutro muszę omówić:)