Jump to content
Dogomania

Izunia0520

Members
  • Posts

    195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Izunia0520

  1. hia hia...xD wspaniały występ...:cool3: mam nadzieje ze wkońcu znajdzie sie ktoś kto przygarnie tego pięknego psiaka...^^ ;) (i oczywiście ogłaszanie psów nie jest zadnym problemem...a ja bardzo sie ciesze ze mogę to robic, przynajmniej w taki sposób mogę pomóc tym biednym psiakom...;))
  2. poogłaszałam troche piesków, które nie mają swoich wątków...;) a także te które mają...xP tylko nie wiem czy na wszystkich wątkach tych bidul napisałam gdzie ogłosiłam...^^ postaram sie to wszystko pouzupełniać...^^
  3. Bruno ogłoszony na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url] ;)
  4. Deresia Ogłoszona na : [URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL] [URL="http://www.4lapy.pl"]www.4lapy.pl ;) [/URL]
  5. Des ogłoszony tez na : www.dwukropek.pl www.4lapy.pl ;)
  6. Megi ogłoszona na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url] ;)
  7. Koka ogłoszona na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url] ;)
  8. Łaciatek ogłoszony na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url] ;)
  9. Ogłoszona na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url] ;)
  10. Kolejareczka ogłoszona na : www.dwukropek.pl www.4lapy.pl
  11. Amik ogłoszony na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url]
  12. Biedny Alfik...:-( Alfiś ogłoszony na : [URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL] [URL="http://www.4lapy.pl...;"]www.4lapy.pl ;) [/URL]
  13. Ogłoszony na : [URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL] [URL="http://www.4lapy.pl"]www.4lapy.pl [/URL] ([URL="http://www.4lapy.pl"]-- tak błąd...xP thx za poprawienie...;]) [/URL]
  14. Ogłoszona na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url]
  15. Ogłoszony na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url]
  16. Natanek ogłoszony na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url]
  17. Reksio ogłoszony na : www.dwukropek.pl www.4lapy.pl
  18. Borysek ogłoszony tez na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url]
  19. a i moze Pani zmienic tytuł wątku Felicjana...^^ juz chyba nie szczeka tak jak kiedyś...:cool3: wiec nie jest tak strasznie...xP
  20. Biedna psinka... ja ogłosiłam Kacperka na: [URL="http://www.4lapy.pl"]www.4lapy.pl[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL]
  21. to my DZIEKUJEMY za zaproszenie...^^ było naprawdę super...:cool3: a Felciakowi tez się bardzo podobało...xP to my dziękujemy za to że Pani ogłosiła Felutka na dogomani.pl gdyby nie to, nigdy byśmy go nie znaleźli...dziękujemy...^^ || a dzisiaj poznaliśmy Pani mamę...^^ spotkałyśmy sie na działkach...xP :eviltong: A OTO PIESKI, KTÓRE OGŁOSIŁAM...^^ : [U][url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=34233&id_kat=11&pi=0[/url][/U] [URL]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23393842,Katowice_Zwierzaki___Adopcja,142-192.html[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23393973,Katowice_Zwierzaki___Adopcja,142-192.html"]aki___Adopcja,142-192.html[/URL] tak mają wyglądać ogłoszenia...?xP
  22. [URL]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23393842,Katowice_Zwierzaki___Adopcja,142-192.html[/URL] ogłaszamy jeszcze z Olą na dwukropek.pl...^^ chyba nieźle nam idzie...xP ogłosiłyśmy pare piesków...^^
  23. [url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=34167&id_kat=11[/url] -----> czy tak miało wyglądać to ogłoszenie...?xP bo wiecie ja jeszcze nie jestem obeznana...xP
  24. to jak możemy, to przyniesiemy akcesoria między 16.00 a 17.00...^^ a Felicjanka też mam przyprowadzić...? czy to jeszcze za wcześnie...?xP
  25. a na Paprocany...^^ tam gdzie doradziła nam Pani Grażynka...xP
×
×
  • Create New...