-
Posts
195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Izunia0520
-
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
Izunia0520 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Felcio czuje się juz lepiej...^^ nawet sam wskakuje sobie na łóżka...xD (choć uważamy i jak ma ochote wskoczyć to go podsadzamy --> P. wet. nam tak doradziła, żeby nie nadwyrężał się zabardzo...^^ ) ;) -
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
Izunia0520 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
A wczoraj jeszcze nie dzwoniliśmy do p.weterynarz... dzisiaj byliśmy z wizytą u weta...;] Pani Olender i Lot powiedziały że Felek promieniuje szczęściem i ze widzą ze jest uśmiechnięty ( Głównie zauważyła to P. Lot ) choc ja nie wiem jak one to zauważyły, skoro Felutek był wystraszony i obolały... okazało się ze jednak są to problemy z korzonkami, wet. powiedziała że chyba jak w sobote tak padało to musiało go zmoczyć i przewiac...:( (choć zaczeło padać prawie jak moja mama wchodzila z Felkiem juz do bloku) --> widocznie ta chwila wystarczyła, by odnowiło się (byćmoze nie do końca wyleczone) byłe zapalenie korzonków [krótka odległość miedzy pierwszym a drugim zapaleniem]. Dostał lekarstwo i teraz powinno być wszystko dobrze...;) P.Olender powiedziała ze się teraz za Felicjana weźmie i do końca wyleczy jego problemy z korzonkami... ^^ Przepisała mu nie najtańsze ale podobno najlepsze leki...;) -
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
Izunia0520 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Felutek chyba czuje się już lepiej...;) ma apetyt i po kolacji nawet przyniósł zabawke, by się z nim pobawić...^^ no ale nie zapeszam...;] po tej nocce okaże się czy bedzie potrzebna pomoc weta... -
Schronisko w Tychach - 25 kotów czeka na DOM!
Izunia0520 replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
Moze ten filmik pomoże kociakom w znalezieniu domu... link na filmik : [url]http://pl.youtube.com/watch?v=M4DOHSwNnPk[/url] ;) -
zrobiłyśmy także 2 cz. filmiku...^^ w tej części co teraz zrobiłyśmy ( cz.2 ) zamieszczone są zdjątka reszty piesków, których nie ma w pierwszym filmiku...;] zapraszamy do obejrzenia... xD : [url]http://pl.youtube.com/watch?v=_Fbrlvk7Eiw[/url] czyli podsumowójąc : -w tych filmikach występują wszystkie pieski umieszczone na stronie [url]www.dogomania.pl[/url] , które szukają domu...;]
-
Odrazu napisze, że zgapiłyśmy od dziewczyn pomysł i zrobiłyśmy filmik...^^ mam nadzieje że nie jesteście złe...? :Rose::cool3: Ale my za to zrobiłyśmy o bidulach, które czekają na dom... ( Filmik nie jest idealny, ale jak na pierwszy raz to chyba nie jest tak źle..xD) Oto link na filmik...: (filmik cz. 1) [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=yI4uQnc3eyk[/URL] ;]
-
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
Izunia0520 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Ogłoszony na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url] ;) -
10-cio letni przyjazny rudasek za TM.
Izunia0520 replied to grazyna9915's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rufi ogłoszony na : www.dwukropek.pl www.4lapy.pl ;) -
Dzisiaj dodałam na [url]www.dwukropek.pl[/url] i [url]www.4lapy.pl[/url] takie psiaki : NUKA, BAFI, DORI, CYRKOWIEC, AMOR, APACZ, MAGNATKA, GUCIO, MEDOR, GRZEś, NERO, WIKI...^^ (narazie ogłosiłam po 42 psiaki na obydwóch stronach...xP = razem 84 ogłoszenia = xP) postaram się jeszcze poogłaszać resztę psów...a potem biore się za koty...jak narazie to Ola ogłasza kociaki...^^
-
Wikusiowe serduszko przepełniła radość. WIKI MA DOM!
Izunia0520 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Wiki ogłoszona na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url] ;) -
Magnatka- czy dla suni z takim stażem znajdzie się jeszcze dom? Tychy
Izunia0520 replied to Rawa's topic in Już w nowym domu
Magnatka ogłoszona na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url] ;) -
Cyrkowiec - chorował na raka, odszedł za TM... :(
Izunia0520 replied to Mada:)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cyrkowiec ogłoszony na : www.dwukropek.pl www.4lapy.pl ;) -
BULL BOXER - młodziutka sunia szuka domu. ma dom
Izunia0520 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Biedna sunia...:-( Nuczka czego Ty jeszcze szukasz w schronisku...? Hopsaj szybko do domku... Ogłoszona na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url] ;) -
Pieseczki które ogłosiłam na :[URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL] i [URL="http://www.4lapy.pl"]www.4lapy.pl[/URL] to : BRUNO, ROKI, DERESIA, DES, DOLI, KOBI, GAMA, PARYS, HEKSA, ATOS, MEGI, KOKA, łACIATEK, GAGA, ABRA, AMIK, ALF, BORYS, NATAN, KACPEREK, CZIKA, BOSS, CZOKO, DINO, KOLEJARKA, REKSIO, TOSIA I BALBINKA, BRUTUS I DERI ;) :cool3: