-
Posts
195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Izunia0520
-
[quote name='Rawa']Tylko pewne rzeczy były ustalone. Ja rozumiem, że macie zapał do pracy, ale to chyba nie są zawody kto szybciej co rozwiesi, prawda? A jak już coś było umówione to raczej się tego trzymamy? Ani mnie, ani Oli nie było na spotkaniu (niemożliwe było żebym wróciła na nie ze Słowacji) Madzia nie miała nic rozklejać na "A", ale wcześniej było powiedziane, że to nasza działka. Mówi się trudno, nie chcę sie kłócić, gdyż nam nie chodzi o jakieś uwielbienie, a pomoc zwierzakom, ale wolałabym, żebyśmy nie musiały sobie "wyrywać" plakatów. To nie ranking, ale jednak nam to też sprawia jakąś frajdę. Co do os. "D" to także mamy blisko, tym bardziej, że do tej pory my z dziewczynami tam rozklejałyśmy i roznosiłyśmy ulotki, więc mamy je opracowane. Też możemy się tego podjąć. Z mojej strony to tyle. Pozdrawiam.[/quote] Ja nie wiem co miałyście ustalone z P.Grażyną,(wiec nie mamy sie czego "trzymać".) no ale na spotkaniu na które nie mogłaś przybyć, ustaliłyśmy ze nikt nie podjął się rozwieszania plakatów na "A" wiec my z Olą zgodziłyśmy się kiedy P.Grażyna spytała się czy się tym zajmiemy...tak nie jest to wyścig kto rozwiesi więcej plakatów, i poogłasza wiecej psów itp. dla nas motywacją są psiaki i dlatego ogłaszamy itp...Jeśli uważasz ze My z Olą robimy to na pokaz, dla uwielbienia (jak ujęłaś to w swojej wypowiedzi) no to twój problem...bo my to robimy z czystej chęci pomocy... a jeśli chodzi o to rozwieszanie plakatów Ramba czy jakichkolwiek innych psów, to moze wogóle z Olą nie bedziemy rowieszać, bo przecież wy wszędzie rozwieszałyście, wszędzie macie blisko, i wszędzie macie opracowane... Również pozdrawiam...=]
-
Schronisko w Tychach - 25 kotów czeka na DOM!
Izunia0520 replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
i jeszcze szczeniaki, które jadą do Wandzi: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=364296800[/URL] te pieski jak urosną, to takie bedą : małe, średnie czy duze...?^^ może ktoś bardziej się na tym zna niż ja...xP -
Schronisko w Tychach - 25 kotów czeka na DOM!
Izunia0520 replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='grazyna9915']Izunia do starszych osób nie polecam małych kotów. Chyba że ta osoba zdaje sobie sprawę z tego, że mały = łobuz. Małe kotki potrafią do 1,5 roku broić nawet w nocy. Wspinają się po firankach (bo są jeszcze lekkie) zrzucają doniczki itp. Zdecydowanie polecam starszego kotka minimum dwuletniego, który chodziaż trochę się wyszalał. Oczywiście nie wszystkie koty są jednakowe, ale przy młodych kociakach naprawdę trzeba się liczyć na ewentualne szkody.[/quote] tak, zgadzam sie z wami...xD tylko akurat ta moja Qmpela mieszka z babcią, wiec babcia nie zostanie sama z potworkiem...^^ -
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
Izunia0520 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Felutek zaczął więcej i częściej jeść...^^ ( nie ma juz tak zapadniętych dołeczków...xD ) cały ten czas jak u nas jest trzeba go namawiać i błagać żeby podszedł do miski, jednak zaczął robić postępy - już 2 razy bez wołania podszedł do michy i jadł...:cool3: najbardziej smakuje mu to CARNO...^^ ( ale Felutek to smakosz...^^ nie zje byleczego...:eviltong: czasami trudno mu dogodzić...xP ale i tak go KOCHAMY...xD --- to najlepszy, najukochańszy i najwierniejszy pies na świecie...! :loveu: ) -
Schronisko w Tychach - 25 kotów czeka na DOM!
Izunia0520 replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
byłabym wdzięczna gdyby ktoś przygotował mi spis kotów które znalazły ostatnio nowy domek...^^ ( oczywiście to moze poczekać...:cool3: ) acha...jeszcze jedno...xP czy w schronisku jest jeszcze jakiś młody kociak...? :cool3: moja kolezanka zwróciła uwagę na ulotkę schroniska, i powiedziała ze jej babcia zgodziłaby się na młodego kotka...^^ i teraz, jak tylko jakiś młody kociak bedzie czekał w kolejce do nowego domQ, bede jej wierciła dziurę w brzuchu...xP moze uda mi się ją namówić na takiego kociaczka ze schroniska...^^ -
[quote name='grazyna9915'] Izunia, a może w ramach oczekiwania spróbujesz założyć któremuś psiakowi wątek? :cool3: Chętnie pomogę! :lol:[/quote] pewnie...!:cool3: jeśli tylko bd jakieś infomacje o danym psiaku, chętnie spróbuje założyć wątek...^^ ( oczywiście bez Pani pomocy mi się nie uda...xD ale jak bd widziala co i jak to myśle że jakoś sobie poradze...^^ ) ( a to Pani dostaje informacje o danym psie prawda...? ;) ) ^^
-
Schronisko w Tychach - 25 kotów czeka na DOM!
Izunia0520 replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
super że tyle kociaków znalazło dom...!! :multi: [quote name='grazyna9915'] Wysyp kociąt już się zaczął.[/quote] --- ile kotków przybyło do schronu...? a jeszcze niedawno było ile kociaków...? coś ok. 40 prawda...?:P a moze się myle...? (czekam na poprawke...^^ ) :cool3: -
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
Izunia0520 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
acha...xD czyli tez na "Polanie"...?^^ -
[COLOR=blue] [/COLOR][COLOR=#ff00ff][IMG]http://123havefun.com/%21/%21/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG][/COLOR] [CENTER] [COLOR=#ff00ff][COLOR=blue]Duży pies, do schroniska trafił 06.04.2008r.[/COLOR][/COLOR][COLOR=#ff00ff] [COLOR=#ff00ff]Jego nr 2675[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/168/97280b475a24d2bb.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [CENTER][IMG]http://123havefun.com/%21/%21/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG] [COLOR=#ff00ff][COLOR=blue]Mały, uszaty piesek, do schroniska trafił 03.04.2008r.[/COLOR][/COLOR][COLOR=#ff00ff] [COLOR=#ff00ff]Jego nr 2668[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/168/76940f2bc23b5326.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/CENTER] [/CENTER] Czy wiadomo o tych pieskach coś więcej...? bo chciałam poogłaszać, a nie mam za dużo informacji...^^
-
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
Izunia0520 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
a właśnie...gdzie Mada chciała go spotkać...?:cool3: czy ona tez ma coś wspólnego z działkami...?^^ -
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
Izunia0520 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
napewno się spotkamy na działkach...xD tylko kiedy...? myśle że niedługo...;) a ja nie miałam szczęścia i nie ujrzałam new pieska od Magdy...^^ mam nadzieję ze nadrobie te straty...^^ a Sarci trafiła się suuuperowa pani i oczywiście superaśny Qmpel ---> chico...^^ Wygłaskajcie odemnie Chico, Sarcie, Sarcie nr 2, Yoko, Sunie i Lune...:loveu: ( mam nadzieję ze nie pokręciłam żadnych imion...?^^) Felcio juz wygłaskany...:cool3: -
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
Izunia0520 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
no to Felutek nam juz wyzdrowial...xD mam nadzieję ze juz nie bedzie problemów z tymi korzonkami...^^ A Felutek miał dzisiaj spotkanko z Pani rodzicami na działce....^^ Oczywiście na spacerkach i na działce zachowuje się wzorowo...^^ Felutek to naprawdę superowy psiak...^^ -
Chico ogłoszony na : [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url] ;)