Koss, podziękuj [B]Bambino[/B]. :razz:
Bierze [B]Puśkę[/B], ale dopiero ok.20-go września, więc trochę smutnych dni czeka jeszcze chłopaków.
Wg grafika wypada mi wyjazd do Łodzi 25-go września.[B] Toyota[/B] ???
Maszynkę do strzeżenia psów mam, ale nigdy jej nie użyłam. :eviltong:
Instruktaż niezbędny. :hmmmm: