Modliszka, to super, że możesz jechać. A czy wystarczy Ci paliwa do Milicza, bo kase dostaniesz tu na miejscu. Potem Dea przesłałaby mi na konto tę kwotę.
Same szczegóły omówiłabyś z Czaro.
To się deklaruj.
[quote name='Aska7']Jeśli nie da się inaczej, to ja w czwartek zwolnię się z pracy i odbiorę alekso z Uszką i podrzucę Elzie (tak na 99,9%). Jeśli chcecie ..., bo pracuję w Łodzi.
Witaj Aska7 miło Cię "poznać".
[quote name='andzia69']na razie nie ma transportu...no i trzeba ją na już wysterylizować przed zawiezieniem jej do tego kojca w Walbrzychu...
A moze znajdzie sie domek...ech...życzenie:-(
Krakowianka - dziękujemy!!!! Masz wielkie serce (zresztą nie tylko ty!:))[/quote]
Proszę, mówisz- masz :p . Jest transport dla Rudzielca gratis. Bydgoszcz-Wałbrzych. Za parę tygodni. Dajcie znać wcześniej to ustalimy dokładny termin.
Jest transport do Łodzi w tę sobotę lub niedzielę. Do uzgodnienia. Pytanie: kto może podjechać z Łodzi do Ostrowa, Kalisza (może nieśmiało powiem do samego Milicza) ?
Powodzenia w poszukiwaniach.;)